lekarz Mariusz Śniegowski

Ortopeda

Mój znajomy też tak nazywa tego doktora , że jest taki prawdziwy dr Judym . Ja przy okazji badania innych stawów pokazałam dr stopę lewą ,na której porosły jakieś modzele i brodawki. Od lekarza 1 kontaktu dostałam skierowanie do lekarza chirurga ( z onkologi) w Przychodni Medic ale nie poszłam . Pan dr obejrzał coś tam poskrobał i nie kazał nic dalej robić - wcześniej miałam zapisaną maść zmiękczającą .Gdy spotkałam znajomego miał to samo tylko jemu robił dr chirurg w Przychodni j.w. i zarażono go gronkowcem był wściekły . ...

Mój znajomy też tak nazywa tego doktora , że jest taki prawdziwy dr Judym .
i nie kazał nic dalej robić - wcześniej miałam zapisaną maść zmiękczającą .Gdy spotkałam znajomego miał to samo tylko jemu robił dr chirurg w Przychodni j.w. i zarażono go gronkowcem był wściekły . Ja sobie nie zdawałam sprawy, że to niby nic takiego modzele a utrudniały mi chodzenie przez kilka miesięcy ale dr taki charyzmatyk oponował i tą sytuację.Przyznaje , że gdy przy diagnozowaniu mówi dr "nic nie robić" to patrzę na to dużymi oczami. U tego dr wszystko jest ważne nawet takie drobne zabiegi .
Dziękuje Panie Doktorze i życzę dużo siły i zdrowia i samych udanych zabiegów.

W lutym 2014r. złamałam nogę,złamanie trzy kostkowe z zwichnięcię.Pan doktor operował mi nogę,zrobił to świetnie bardzo fachowo.Potem chodziłam do poradni w Więcborku do pana doktora był zawsze uprzejmy,dobrze tłumaczył z dobrym podejściem.Jestem mu bardzo wdzięczna.Panie doktorze dziękuję za dobrą opiekę.Wszystkim polecam pana doktora.