Jestem psychologiem z powołania. Fascynuje mnie człowiek, jego sposób funkcjonowania i postrzegania świata zewnętrznego. Wierzę, że większość trudności życiowych zaczyna się w naszych głowach, dlatego rozwiązania należy szukać w tym samym miejscu. Ludzie mają niesamowite pokłady inteligencji, kreatywności i mocy twórczej. To wspaniałe, że jako psycholog mogę towarzyszyć innym w niesamowitych przemianach.

Więcej o mnie na: http://zyciewpelni.com.pl/psychologowie/

dla mnie wszystko ok. ciepła, konkretna i mądra babka. Nie narzuca swoje zdania, a po prostu słucha i jest uważna

Młoda,sympatyczna i dobra psycholog. Byłam u niej z moją córką i obie jesteśmy zadowolone. Wyjaśniła krok po kroku co mamy robić i gdzie się zgłosić. Widać, że pracuje z powołania.

Nie wiedziałam, że psycholog może w ciągu jednej godziny poukładć w głowie to co dręczy od tygodni. Dobry psycholog. Polecam

Miła i ciepła osoba. Byłem bardzo zadowolony z wizyty... Nabrałem dystansu do swoich trudności. Takie właśnie wsparcie było mi potrzebne.

Psycholog i coach godny polecenia. Doskonale słucha, nie ocenia. Jestem bardzo zadowolony.

mi natomiast ta Pani nie pomogła, jest jeszcze młodą osobą i psychologiem jeszcze długa droga doświadczenia

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Wyszków"?

mgr
Jolanta Twardowska

Psychoterapeuta
Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe ,,psychologwyszkow.pl"
ul.Kościuszki 30 (I piętro)
07-200 Wyszków

Przelotowa 19