lekarz Marlena Lis-Rutkiewicz

Byłam u pani doktor we Wrocławiu w Medixie. To bardzo miły i komunikatywny lekarz, robi szczegółowy wywiad z pacjentem, dokładnie bada i ocena stan zdrowia. Wizyta odbyła się o czasie i trwała długo. Polecam serdecznie panią doktor.

Lekarz bardzo łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, słucha z uwagą. Wizyta przebiegła sprawnie, p. doktor szybko postawiła diagnozę zapisała potrzebne leki. JA byłam u niej we Wrocławiu w medixie. Polecam

Wizyta odbyła się bez pośpiechu, w przyjaznej i miłej atmosferze. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Cenię tego lekarza za profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Bardzo konkretny i skrupulatny lekarz laryngolog. Szczegółowy wywiad, rozmowa przebiegala w miłej atmosferze. Pani doktor wszystko starannie wyjaśniła i skierowała na dalsze badania. Polecam!