mgr Marlena Targowskamgr Marlena Targowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Marlena Targowska

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie czteroletniego całościowego, szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie (Zabierzowie), akredytowanego przez EAGT, EAP, PTPG.

Udzielam wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych prywatnych i zawodowych, jak np. problemy w relacji, związku, rozstanie, brak poczucia własnej wartości, śmierć kogoś bliskiego, wypalenie zawodowe, mobbing oraz lęk, depresja nadmierne napięcie.

Wspieram poznawanie emocji, akceptację samego siebie, poczucie bycia wystarczajacym. Daję czas i przestrzeń w gabinecie na stworzenie poczucia bezpieczeństwa, pomagam w poszerzaniu perspektywy w relacji z samym sobą oraz osobami bliskimi.

Swoje kompetencje poszerzam poprzez udział w warsztatach, treningach terapeutycznych oraz własnej psychoterapii.
Ukończylam staż na Oddziale Psychiatrycznym w Tarnowskich Górach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Psychoterapia Gestalt jest nurtem humanistycznym, pozwalającym na zmierzenie się ze swoimi emocjami w gabinecie odwołując się do "tu i teraz". Opiera się na podejściu holistycznym obserwując zarówno proces psychiczny jak i reakcje z ciała. Terapia oparta jest przede wszystkim na dialogu i relacji i w ten sposób razem podążamy w kierunku zobaczenia tego "więcej" oraz utrwaleniu nowych, wzmacniajacych zachowań.

Bardzo miła, sympatyczna osoba, swobodna w kontakcie z drugą osobą. Mam nadzieję, że nasze spotkania pomogą mi w pokonaniu problemów. Polecam

Pani Marlena to bardzo ciepła osoba, pełna zaangażowania. Zadaje trafne pytania, nie ocenia, jest wnikliwa, rozmowy z nią dają do myślenia i pomagają rozwiązywać problemy. Terapia jak najbardziej na plus! Polecam

Choć byłem dopiero na jednym spotkaniu mogę je ocenić pozytywnie jak i Pani osobę. W szczególności za ciepło i zaufanie, zapewne będę kontynuował. Pozdrawiam.

Bardzo polecam Panią Marlenę jako psychoterapeutkę. To osoba o wysokiej kulturze osobistej dzięki której potrafi zapewnić dyskrecje i komfort podczas wizyty w gabinecie . Wiedza jaką posiada Pani Marlena oraz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej pozwala w trafny sposób zdiagnozować problem i z nim pracować . Indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów to niezwykły atut u Pani Marleny. Polecam serdecznie !!

Bardzo gorąco polecam. Narazie byłam na kilku sesjach ale już widzę znaczącą poprawę. Bardzo empatyczna i ciepła osoba. Na początku został mi wyjaśniony cały proces i przebieg terapii. W gabinecie czuje się dużą swobodę i atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić na Panią Marlene.