mgr Marta Hejnarmgr Marta Hejnar - zdjęcie profilowe

mgr Marta Hejnar

Coach, Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Nazywam się Marta Hejnar – jestem coachką, psychoterapeutką i prowadzę także projekty związane z zarządzaniem zmianą w organizacjach. Ponad 20 lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach z różnych branż zajmując się min. wdrażaniem systemów IT i zmian organizacyjnych. Od 2014 jestem Certyfikowanym Coachem Erickson College i ICF. W 2015 uzyskałam Prosci® Change management Certification. Ukończyłam także roczny kurs coachingowi Gestalt in Organizations. Obecnie jestem na 3 roku w szkole psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt.

Pracując na co dzień w i dla firm miałam okazję bardzo dobrze poznać i również na sobie bezpośrednio doświadczyć specyfiki życia i pracy w środowisku wywierającym nieustającą presję. Teraz, dzięki wieloletniemu szkoleniu, mogę wesprzeć najbardziej zapracowanych zarówno w rozwiązaniu konkretnego problemu zawodowego, jak i długoterminowej pracy rozwojowej.

Rozumiejąc lepiej siebie i własne mechanizmy uświadomisz sobie, jak wiele dzieje się w innych ludziach. Staniesz się bardziej efektywny zarówno w zarządzaniu ludźmi, jak i osiąganiu celów. Odnajdując work-life balance zaczniesz realizować swoje pasje i określisz, jak dużą przestrzeń w Twojej rzeczywiści ma zajmować życie zawodowe. Pracując skuteczniej i mniej, znajdziesz czas dla siebie i dla Twoich bliskich.

Jestem dla Ciebie, jeśli:
- czujesz, że żyjesz w przewlekłym stresie
- chcesz zwolnić i spotkać się z samym sobą
- chcesz odzyskać równowagę
- chcesz rozwinąć swoje kompetencje biznesowe
- chcesz zmierzyć się ze swoimi lękami i obawami w towarzystwie osoby, która wie, jak sobie z nimi radzić
- szukasz wsparcia, zrozumienia i chcesz zostać wysłuchany
- chcesz nauczyć się słuchać innych i skutecznie komunikować ze swoim otoczeniem
- chcesz poprawić relacje z innymi ludźmi (współpracownikami, bliskimi)
- chcesz lepiej zarządzać swoim zespołem
- jesteś w kryzysie życiowym, czujesz się bezradny, zagubiony
masz zaburzenia psychosomatyczne lub objawy depresji
- chcesz odnaleźć work-life balance

Zapraszam do rozmowy +48 609 230 322
Marta Hejnar