dr n. med. Marta Jach-Sadowska

Pani Marta jest cudowna. Najmilsza kobieta jaka znam. Swietnie leczy ,oraz dokladnie i rzetelnie wykonuje prace. Polecam calej rodzinie i znajomym ;) !!!

Uwielbiam ! Najwspanialsza dentystka jaką znam ! Chodziłam wcześniej do wielu przychodni i miałam styczność z różnymi dentystami. Pani Marta jest nie dość, że ekspertem w swojej dziedzinie to jeszcze niesamowicie uprzejma i potrafi cudownie pokierować leczenie. Cieszę się, że udało mi się na nią trafić. Rzadko zdarzając się tacy lekarze z pasją i powołaniem wprost proporcjonalnym do energii, uprzejmości i wysokiej kultury osobistej. Polecam w 100% !

Kazdy z nas ma problem z zabkami a jak wielu nie daje sobie szansy na pomoc tkwiac w bolu?? CAle szczescie ze sa jeszcze na ziemi takie osoby jak dr Marta Jach-Sadowska ktore sprawiaja ze leczenie tak naprawde nie musi bolec bo wykonuje to delikatnie i z wyczuciem a My mozemy wkoncu cieszyc sie zdrowiem :) Pozdrawiam i Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin