dr Marta Kowalska

Okulista

Przesympatyczna osoba, doskonały lekarz, bardzo duża wiedza.Idealne podejście do pacjentów, którzy czasem tak ja ja bywają upierdliwi i zadają mnóstwo pytań. Gorąco polecam i potwierdzam opinie.

Gorąco polecam i potwierdzam opinie.

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi. Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie. Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów. Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi.
Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie.

Wspaniała osoba z super podejściem do pacjenta. Ogromne doświadczenie, które można było zaobserwować już po kilku minutach wizyty. Gorąco polecam dla osób starszych jak również dla dzieci, które wchodząc do przychodni zaczynają panikować.Gdy wejdą do Pani Marty zmieni się ich podejście do lekarzy i do "białych fartuchów".

Wspaniała osoba z super podejściem do pacjenta.

Doskonała młoda Specjalistka.Pomimo młodego wieku, mnóstwo doświadczenia,znakomite podejście do pacjenta,energiczna i bardzo bardzo miła.Znakomity wybór odpowiednich okularów.Gorąco polecam i dziękuje Pani Doktor.

Wizyta u dr Kowalskiej dodała mi energii i wiary w kompetencję lekarzy. Nietuzinkowy lekarz, pełen entuzjazmu, a przede wszystkim wiedzy i chęci pomocy.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML