3,3
3,1
3,5
3,3

Czas oczekiwania na pierwszą wizytę - ponad miesiąc. Myślałam, że kolejne terminy będą regularne, ale nie były, no nadal przerwy ok dwa tygodnie. Pani uprzejma, córka mogła sobie pogadać. Ale to chyba nie tylko o wygadanie chodzi. Przyszła tam z konkretnym problemem z kręgu zaburzeń lękowych. Nie zaproponowano nam konkretnych technik, które zwykle pomagają w takiej sytuacji, żadnych porad czy ćwiczeń do domu. A w informacji zwrotnej otrzymałam cyniczny uśmiech od pani i hasło "dziecko jest atencyjne". Ładny gabinet, ładna strona internetowa, ładne zdjęcie wizerunkowe. Biznes się kręci. Nie polecam.

220 zł wydane w błoto. W ramach wizyty otrzymałem ogólnikową hierarchizację moich problemów (powtórzoną na różne sposoby tak z 10 razy) i żadnego nawet najmniejszego konkretu. Bardzo mocno się zdziwiłem, gdy tuż po wejściu pani dosłownie przepędziła mojego synka z fotela na którym omyłkowo sobie usiadł… Dalszy rozwój sytuacji był oczywisty – synek po prostu nie chciał współpracować z osobą, którą uznał za niesympatyczną... Myślałem, że w tym wszystkim był jakiś ukryty cel, którego nie rozumiem. Po rozmowie z panią mgr i całokształcie wizyty zrozumiałem, że tylko zmarnowałem tu pieniądze i czas.

Nie polecam. Zupełnie nie trafiona diagnoza u dziecka. Wizyta polegała na tym, iż przez 80 % czasu opowiadaliśmy o naszych wychowawczych zmaganiach. Nie potrafiła wyciągnąć wniosków, które zdefiniowałyby że syn jest nadwrażliwy dotykowo, słuchowo, wzrokowo i węchowo. To właśnie te dysfunkcje powodują jego złe samopoczucie i złe zachowanie. Sama prosiłam o kontakt do kompetentnej osoby zajmującej się SI (integracją sensoryczną) ponieważ ktoś postronny sugerował iż dziecko powinno tam trafić. Stwierdziła, że syn nie potrzebuje takiej terapii i że to my rodzice mamy problem a nie dziecko. ZDANIE TO TKWI MI DO DZISIAJ W GŁOWIE, ŚWIADCZY O KOMPLETNYM BRAKU PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA DO ZAWODU. Otóż Pani Psycholog - to dziecko ma problem z sensorycznym odbieraniem świata, a my rodzice musimy tak być odpowiednio pokierowani (aby jak to Pani ładnie ujęła na swojej stronie) "by wzmocnić rodzica aby sam wiedział jak z dzieckiem postępować aby mu pomóc." Sztampowe Pani zalecenia nie w każdym przypadku działają.
NIE POLECAM.

Od szanownej pani psycholog dowiedziałam się, że jestem introwertyczna (wytłumaczyła mi to jakby introwertyzm był bardzo rzadką, niezbadaną dotąd chorobą) a także, że jestem aktorką, która nieźle gra(ponieważ podczas wizyty rozpłakałam się). Nie polecam.

witam, porady u pani psycholog polecam w 100%, wizyta była w bardzo miłej atmosferze, synek czuł się swobodnie i ja też, termin wizyty bardzo szybki, dowiedziałam się konkretnych rzeczy o swoim dziecku, jeszcze raz polecam polecam!!!

Polecam. Lekarka poświęca dużo czasu pocjentowi, jest kompetentna, rady uzyskane bardzo mi pomogły.

Spokojna i miła atmosfera, bardzo uprzejma i kompetentan osoba. Syn wyszedł uśmiechnięty i zadowolony, a ja dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania i sporo się dowiedziałam. Gorąco polecam!!

Polecam!Bardzo szybki termin wizyty. Pani psycholog jasno powiedziała jak mamy postępować z dzieckiem, wcześniej słyszeliśmy tylko że jest niegrzeczne.