1,6
1,4
1,5
1,5

Niestety, również nie polecę Pan Doktor. Strata czasu i nerwów. Uważam, że brak jej zarówno kompetencji, jak i podejścia do pacjenta, szczególnie dziecka (dziecko jej przeszkadza, potrafi powiedzieć, że jest niegrzeczne, że nie zbada, że nie ma czasu, że się śpieszy, bo pacjenci czekają - choć sama spóźniła się 1,5 h i dodatkowo przyjęła pacjenta bez kolejki). Nieprzyjemna, wręcz niekulturalna. Wg mnie nie zna najnowszych badań, trendów w pediatrii. Badania i tak zleca odpłatne we własnym zakresie. Zależy jej tylko na ilości pacjentów (wiadomo zarobek), a samej wizyty niewele wynika. Jak ktoś wcześniej napisał jest złośliwa, sama sobie przeczy. Zaleciła złe dawkowanie leku. Nieprzyjemna dla rodzica. Jakby pracowała za karę.

Witam. Niestety moja opinia jest negatywna i stanowczo odradzam. Brak podejścia do dzieci, niczego nie można się dowiedzieć gdyż odpowiedzi Pani doktor są nie na temat, córce wogole nie pomogła. Strata czasu i nerwów. W dodatku ciągle się spóźnia i nikt z tym nic nie robi. Odradzam

Nie lubię pisać negatywów ale być może moja opinia pozwoli innym lepiej wybrać. Pani doktor jest nieuprzejma, nie ma podejścia do dzieci (mam wrażenie że wręcz ich nie lubi) i w dodatku nie słucha tylko wygłasza swoje kazanie. Co prawda zleciła niezbędne badania ale zinterpetowała je po swojemu. Zdecydowanie NIE polecam.

Także nie polecam. Chodzę z dzieckiem na Radiową w Gliwicach. Pani Ślimok się spóźnia 1-2 godzin. Jest niemiła. Na skazę białkową każe także wytwarzać jedzenie samemu - jak koleżanka wyżej napisała od chleba po ogórek. Nie słucha co się do niej mówi, za to sama jest złośliwa.

DR.ŚLIMOK -NAZWISKO ŚWIETNIE PASUJE DO PANI DOKTOR.PODCZAS MOJEJ WIZYTY PANI DR.NON-STOP ZIEWAŁA,NAWET NIE ZROBIŁA BADANIA USG.OGÓLNIE Z TEJ WIZYTY NIE WYNIOSŁAM ŻADNEJ PORADY A ZAPŁACIŁAM 150 (CHYBA ZA TO ŻE JA SIĘ WYGADAŁAM A PANI DR. SŁUCHAŁA)

Obecnie wiek dziecka 5 lat. Leczone u tego lekarza 3,5 roku. I nie wiem nic. Dlaczego dzieciaka boli brzuch już ponad 3,5 roku?, co jest powodem bólu?. Lekarz nie ujawnił mi żadnych wyników zleconych przez siebie badań. Wczasie wizyty jest nieuprzejmy, wręcz złośliwy. Szkoda czasu i zdrowia własnego dziecka. Nie polecam.

Nie polecam tej lekarki. Chorobę mojej córki ''zdiagnozowała'' na podstawie wcześniejszej wizyty innego dziecka, które mało alergię na chemię spożywczą i z rozpędu moja córka według pani doktor też na pewno ją ma.Kazała mi samej wyrabiać wszystkie produkty żywnościowe dla całej rodziny, począwszy od chleba, po ogórki konserwowe itp.

UWAGA na te lekarke.Moje dziecko leczyla i nie bylo zadnej poprawy a wiecznie mnie obwiniala o zle wyniki.W koncu jej nabluzgalam i doatałam sie na Ligote-tam trafilam na super lekarke ktora patrzac na historie choroby stwierdzila ze dawno takiego pasztetu nie widziala ijak mozna leczyc od tylu....na dzien dzisiejszy wyniki ok wszystko w normie.Tacy lekarze jakdr,Ślimok nie powinny leczyc.................