mgr Marta Tomaszewska-Skwarek

Psycholog

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty, badanie poszło sprawnie, instrukcje czytelne, sympatyczna atmosfera, profesjonalna obsługa.

Wspaniała osoba, która pomogła mi wyjść z dna. Teraz dzięki niej jestem zupełnie innym człowiekiem. Moja rodzina w końcu we mnie uwierzyła i dała mi kolejna, ostatnią szansę.

Pani Tomaszewska leczyla mnie na depresje 2 lata temu - mialam wtedy zaledwie 17 lat, i tylko dzieki tej Pani wyszlam na ludzi i do ludzi. Pani Marta jest niesamowicie ciepłą osoba, z ogromna wiedza i doswiadczeniem - pozyskana podczas wieloletniej praktyki.Terapia trwala dlugo, ale nie zaluje ani jednej wizyty, zaluje lat zmarnowanych na samodzielne szarpanie sie z depresja. Nie mam slow ktore opisaly by wdziecznosc moja dla Pani doktor, i polecam tego psychologa kazdemu z chora dusza.

Pani Marta bardzo mi pomogła zrozumieć, jak żyć. Jestem jej bardzo wdzięczna. Wiem, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Szkoda, że nie trafiłam do niej wcześniej... Polecam.

Polecam.