Marta Widera-Kędryna

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień. Bardzo lubię zawód, który wykonuję. Spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie zawsze cennym i indywidualnym doświadczeniem.
Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, u których problemy natury psychicznej utrudniają, uniemożliwiają funkcjonowanie w różnych sferach życia - rodzinnej, osobistej, zawodowej, w związkach, w relacjach z innymi ludźmi.

Zapraszam na konsultacje.

Więcej na stronie internetow...

Szczerze polecam panią Martę jako terapeutę. Przynajmniej tą opinią mogę wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i zmiany, które we mnie nastąpiły. Najważniejsze to takie,ze przestałam uciekać od problemów, przezwyciężyłam swoje lęki a przez to moje życie znacznie się zmieniło. To bardzo profesjonalna osoba.

Serdecznie polecam. Długo wahałam się przed podjęciem decyzji o terapii, na szczęście trafiłam na taką terapeutkę jak pani Marta. Spotkania okazały się bardzo pomocne w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłam. Pani Marta to osoba życzliwa, kompetentna, bardzo mi pomogła.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Katowice"?

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA

Katowice
Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Jaworzno
Ośrodek Psychoterapii i Psychoprofilaktyki "zdrowa psychika"
40-952 Katowice