lekarz Martyna Domagała

Pełen profesjonalizm,super podejście do pacjenta w połączeniu z cierpliwością i wyrazumialoscią. Najlepszy laryngolog w Raciborzu Polecam

Najlepszy laryngolog w Raciborzu
Polecam

Miałem ogromne szczęście spotkać Panią Martynę na swojej drodze. Wielka staranność i troska za pacjenta. Zabieg skuteczny. Dziękuje za pomoc ! Wspaniały człowiek;) Pozdrawiam

Bardzo empatyczna i skuteczna Pani Doktor. Po usposobieniu widać, że to lekarz z powołania. Polecam.

Bardzo empatyczna i skuteczna Pani Doktor.
Po usposobieniu widać, że to lekarz z powołania.
Polecam.

Najlepsza specjalistka w Raciborzu i w okolicach, za każdym razem pomogła mi i mojej rodzinie. Dziękuje za cierpliwość do dzieci- naprawdę mało kto ma do dla nich taka anielska cierpliwość!

Bardzo dobra specjalistka w swoim fachu, lekarz z powołania. Miła oraz bardzo bezpośrednia. Jedna z nielicznych dobrych lekarzy w Raciborzu.