lekarz Martyna Dubrawska

Pani doktor to profesjonalna, spokojna osoba. Zabieg został wykonany wzorowo. Polecam innym pacjentom.

Bardzo miła i sympatyczna pani Doktor profesjonalne podejście pod każdym względem. Byłem operowany przez panią i jestem bardzo zadowolony z operacji po operacji oraz podejścia do pacjenta. Pozdrawiam

Pani doktor naprawdę wysokiej klasy. Profesjonalne podejście do każdego przypadku, klarowne tłumaczenie oraz sympatyczne podejście do pacjenta, bez względu na wiek. Odpowiada na każde pytanie, pomagając rozwiać ewentualne wątpliwości. Jako były pacjent oddziału laryngologii, jestem zadowolony i nie mam nic do zarzucenia.

Pani laryngolog bardzo miła, odpowiada na wszystkie pytania pacjentów,mimo młodego wieku ma ogromna wiedze,potrafi wyjasnic wszystkie wątpliwości.Najlepszy laryngolog w Jastrzębiu, Polecam!!

Z Panią doktor miałam doczynienia w szpitalu. Kompetentna, miła, wytłumaczyła jasno co i jak, odpowiedziała na pytania. Nie mam nic do zarzucenia.

Nie mam nic do zarzucenia.

Bardzo niemiła i chamska osoba! Nikomu nie polecam mieć do czynienia z zapaleniem ucha i jej osobowością!