lek. dent. Marwan Obadi

Polecam wszystkim a zwłaszcza tym " boidudkom" doktora Marwana Obadi !!! Nie byłam u dentysty 9 lat. Wczoraj sytuacja zmusiła mnie do tego żeby tego samego dnia dostać się do dentysty. Udało się i na szczęście trafiłam na najlepszego dentyste na świecie. Podejscie do pacjenta super. Tłumaczy każdy ruch, opisuje co się dzieje z zębem, jak będzie wyglądało leczenie. Bardzo sympatyczny człowiek co dla ludzi jak ja ( panicznie bojacych się dentysty ) jest bardzo ważne. Jedynym minusem jest to ze nie przyjmuje dorosłych na NFZ ale cena jaka zapłaciłam za wizytę przekladajac na to co i ile mi zrobił z zębem nie jest wysoka. A co najważniejsze trauma i strach minęły a ja chętnie udam się na kolejną wizytę :).

POLECAM PANA DOKTORA,Z PROFESJĄ I EMPATIĄ PODCHODZI DO PACJENTA,ATMOSFERA PRAWIE RODZINNA PODCZAS BADANIA.POLECAM TAKIE POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE.

Godny polecenia lekarz , fachowo i bezboleśnie dokonał ekstrakcji zęba.Lekarz bardzo przystępny uprzejmy z dużą wiedzą medyczną.Polecam!

Godny polecenia lekarz, jasno przedstawił sytuację chorego zęba. Sympatyczny i rozmowny. Gorąco polecam

Fantastyczny, delikatny, fachowy. I bardzo przystępne ceny. Nie spodziewałam się tak doskonałego połączenia u dentysty.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Radom"?

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2

Lekarska i Limanowskiego
26-660 Radom

26-600 Radom

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Nowoczesnej "ARTI-DENT"
Piastowska 1