Pani Doktor przez duże D!!!!! Prowadzi moje dwie córki i również jest moim i męża lekarzem rodzinnym:) Mam pełne zaufanie zawsze fachowo doradzi i wysłucha. Zgadzam się z poprzednimi wpisami, że jest dociekliwym pediatrą ale o to tu chodzi przecież. Bardzo polecam!!!!

Odkąd pamiętam Pani Doktor była moim lekarzem. Teraz, gdy mam własne dzieci nie wyobrażam sobie byśmy poszli do innego lekarza. Z jednej strony podchodzi do każdego pacjenta z troską i zaangażowaniem, z drugiej - bez zbytnego roztkliwiania się, racjonalnie. Nie oszczędza na badaniach i kiedy trzeba nie waha się wysłać pacjenta na dalszą diagnostykę, w tym i szpitalną.

Jedyna Lekarka którą tak doceniam,lata dlugie jestem jej pacjentka i zawsze az do chwili obecnej sluzyla z pomoca i dobra Rada>Chętnie lubie tam przychodzic,poniewaz wiem,ze zawsze doradzi,wyjasni i pomoze.Polecam kazdemu>

Pani Maryla jest poprostu genialna,chodze tam od urodzenia a mam dzis juz 25 lat i osobiscie mi pomogla niejeden raz,jest moja najlepsza w tej przychodni Lekarka i dziekuje za jej dobre serce i tym co dazy choroych!!:)

Chodzę z dzieckiem od urodzenia do Pani doktor jestem bardzo zadowolona.Zawsze trafnie zauważała różne wady i kierowała do specjalisty - nigdy nie trzeba się o nic prosić.Bardzo jasno tłumaczy chorobę i sposób podania leku. Bardzo bardzo polecam!!!

Bardzo kompetentna I mila pediatra przyjmuje tez doroslych jako lekarz medycyny rodzinnej bylem z dzieckiem pomogla I mi i dzieckiuz wizyty bylem b zadowolony

zdecydowanie polecam bardzo miła i kontaktowa Pani doktor z duża wiedzą i doświadczeniem zawsze chętna do udzielenia pomocy

Jeśli chodzi o katar i choroby podstawowe to świetnie ... Lecz z innymi chorobami strasznie panikuje i niepotrzebnie czasem wysyła do szpitala...

Jeśli chodzi o katar i choroby podstawowe to świetnie ...

Brak innych komentarzy tak jak powyżej. Stosuje zbyt dużo antybiotyków.

Brak innych komentarzy tak jak powyżej. Stosuje zbyt dużo antybiotyków.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Czechowice-Dziedzice"?

Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała