dr n. med. Marzanna Wołk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Pani doktor zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie jako lekarz i jako człowiek. Namiar mielismy od znajomych, rozpytywaliśmy wokól bo zależało nam , żeby pójść do naprawdę dobrego lekarza. i dobrze, że tu trafiliśmy. jest w porządku. alicka

Dziękujemy! Za każdym razem, jak patrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pani doktor wyciągnęła nas z nieszczęścia. Napady cofnęły się zupełnie. To taka ulga. Dziękujemy! Anna z Radkiem

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie do pani doktor Wołk. Wyprowadziła nasze maleństwo z napadów, i to już całkowicie. teraz jeździmy tylko na kontrole. I widzę, że za każdym razem, także na tych kontrolach pani doktor starannie bada i szczegółowo z nami rozmawia o rozwoju maleństwa. jak coś pytamy, to traktuje to poważnie i dokładnie odpowiada. Widać, że jesteśmy pod dobrą opieką.

Swietny lekarz. Zna sie, umie i chce pomoc. a nie każy tak ma. I bardzo skuteczna, te napady ustąpiły całkiem. Ela

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z Pani Doktor. Nasz Piotruś ma teraz coraz mniej napadów. W dodatku dr Wołk ma świetne podejście do dzieci i synek bardzo chętnie do niej chodzi. Super!

Świetny lekarz. ocaliła moją córcię. oby więcej takich fachowych lekarzy było. julia

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Wołk. Fachowa z z bardzo dobrym podejściem do pacjentów.

Widać, że pani doktor bardzo starannie bada i ma doświadczenie w leczeniu.

Widać, że pani doktor bardzo starannie bada i ma doświadczenie w leczeniu.

Jeżeli ktoś szuka fachowego i kontaktowego neurologa do swojego dziecka, to na pewno takim lekarzem jest doktor Marzanna Wołk. pani Doktor odmieniła zupełnie życie mojego Mateuszka.

polecam dr Wołk. bardzo fachowo i troskliwie zajęła się moją córeczką i napady ustąpiły.Dziękuję. Maria