lekarz Marzena Bartczak-Sawrycka

2,6
2,7
2,5
2,6

Nie polecam! Pani doktor chyba nadaje się jedynie do podpisywania dokumentacji dot. medycyny pracy i przybijania pieczątek. Bardzo nieprzyjemna i arogancka. Na miejscu pracodawcy tej Pani doktor bez zastanowienia zrezygnowałabym z jej usług, bo psuje renomę placówki.

REWELACJA!!! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak ludzkim podejściem lekarza do pacjenta. Kompetentna, sympatyczna i przede wszystkim LUDZKA. Można o wszystko dopytać, cierpliwie wyjaśnia. Jestem z innego miasta i wszystkim w swoim mieście polecam Panią doktor.

Bardzo wredna. Podczas całej wizyty szyderczo się śmiała. Jej diagnoza to: choroba psychiczna i wizyta u psychiatry. Jak poprosiłem o skierowanie TK, to powiedziała "jak psychiatra nie pomoże to wystawię". Nie polecam!

Po wyjściu z gabinetu Pani doktor, nie wiedziałem nic. Nie była łaskawa skomentować żadnego z przeprowadzonych badań neurologicznych, nie wiem czy moje reakcje były prawidłowe czy nie. Nie wiem czy jest tak dobrze, że nie warto o tym mówić czy też jest aż tak źle, że lepiej nie mówić. Wręczyła mi jedynie skierowanie na rezonans i kazała przyjść ponownie. Na moje pytania Pani doktor odpowiadała z takim grymasem i tak lakonicznie, że poczułem się jak petent w urzędzie w latach PRL-u. Nie potrafię ocenić wiedzy ani doświadczenia tego lekarza ale komunikacja z pacjentem zdecydowanie szwankuje u tej Pani. Była to moja pierwsza i zarazem ostatnia wizyta u Pani doktor za którą musiałem zapłacić i szczerze żałuje straconego czasu i pieniędzy.

Pani doktor nie potrafi niestety zdiagnozować pacjenta.Najchętniej odsyła do innego lekarza(przyjmującego prywatnie),aby ten postawił diagnozę,później chętnie jej wysłuchuje.Bez problemu wypisuje skierowania i zwolnienia.Nie odczytuje z CD rezonansu ,ani tomografu.Diagnosta z Pani doktor żaden!szkoda zdrowia i czasu.NIE POLECAM!

to dobry fachowiec, poświęcający czas tyle ile trzeba, dobrze i trafnie diagnozuje, służy pomocą i informacją, diagnozuje. polecam

pani doktor poszła do domu pomimo umówionej wizyty, godzinę czekałam pod drzwiami aby się dowiedzieć że jej już nie ma i nikt o tym nie wie, rejestracja skierowała mnie pod jej pokój, wizyta na godz. 17.15, byłam o 17.10, o 17.06 zapłaciłam za wizytę, co potwierdza paragon, to kpina z pacjenta

zlewa totalnie pacjenta,puknęła mnie dwa razy młotkiem w kolano kazała dotknąć palcami nosa wykluczyła SM i wysłała do ortopedy,diagnoza dwa lata póxniej SM zdecydowanie nie polecam

Bardzo mila, jesli ktos potrzebnuje zwolnienia polecam, jesli ktos chce dowiedziec sie w czym jest problem i jak go rozwiazac musi szukac gdzie indziej. Jedynie na co ja stac to wyslac na rehabilitacje i zapisac srodki przeciwbolowe.

nie polecam!!!!!!Lekarz nie jest zainteresowany faktycznym problemem,nie podaje żadnych informacji merytorycznych o przyczynie dolegliwości.W dodatku rozmawia przez telefon podczas dłłłłługo oczekiwanej wizyty!!!!nie jest kompetentny!!