Rodziłam z Panią Marzena w listopadzie. Bardzo kompetentna, ciepła i spokojna osoba. Wzbudziła moje zaufanie już na pierwszej wizycie. Decyzje podczas porodu podejmuje szybko, konsekwentnie i pewnie, dzięki czemu cieszę się dziś dobrym zdrowiem mojego dziecka. Bardzo polecam usługi okołoporodowe z Panią Marzeną.

Anioł kobieta !!! Najlepsza Polozna w szpitalu św. Zofii Miła, cierpliwa, troskliwa, bardzo zaangażowana.

Anioł kobieta !!!
Najlepsza Polozna w szpitalu św. Zofii
Miła, cierpliwa, troskliwa, bardzo zaangażowana.

Miałam z nią umowę podpisaną, i sprawdziła się podczas porodu. Miła, empatyczna, dobrze zrobiła zszycie. Poród miałam bardzo szybki, bo w samym szpitalu tylko półtorej godziny. Polecam.

Bardzo kompetentna, mila polozna. Uwazna na sugestie i prosby rodzacej. Swietnie poprowadzila porod. Polecam.

Rodziłam z Panią Marzenką w lipcu. Poprowadziła mnie przez poród rewelacyjnie. Zdecydowana, fachowa a przy tym sympatyczna i ciepła położna. Dzięki jej radom urodziłam w 2godz a mam dla porównania traumatyczny pierwszy poród w Pruszkowie (10godz na krzesełku pod ktg i z oksytocyną a od połoznej słyszałam tylko ze mam prostowac reke, bo kroplówka nie leci,potem wycisneły ze mnie dziecko oczywiscie przez naciete krocze... trauma). Z panią Marzenką poród wspominam jako najpiekniejszy moment w zyciu. 2godziny po porodzie stałam, na siedzaco zjadłam kolacje. W 1000% polecam!

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Gabinet lekarski
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska