mgr Marzena Puławska

Psycholog

Miła kobieta polecam ❤ może w ciągu roku mi przebaczy oby w Święta mi przebaczyla bo szykuje prezent dla kobiety za to ze skrzywdzilam kobietę ale nie powiem jaki nie będę mówić tylko pod choinka zostawię jak będzie już teraz będę się starała odzyskać zaufanie ❤naprawdę świetna kobieta ❤

Uważam, że pani Marzena jest dobrym specjalistą. Kontaktuję się z nią systematycznie w miarę pojawiających się problemów od kilku miesięcy. Zawsze otrzymuję wsparcie i pomoc, życzliwa i cierpliwa. Zdecydowanie polecam.

Kontaktowaliśmy się z Panią Marzeną kilkanaście razy w z dwoma problemami. Bardzo nam pomogła. Szczerze polecam.

Według mnie Pani Marzena Puławska jest bardzo dobrym specjalistą. Poświęca dużo uwagi pacjentowi, ma wysoki poziom empatii, sprawia, że uczę się rozpatrywać problemy pod różnym kontem. Poza tym sprawia wrażenie osoby spokojnej, opanowanej, ciepłej. Naprawdę warto udać się do Pani Marzeny z każdym problemem. Jestem przekonana, że pomoże każdemu znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych problemach.

Pani Marzena jest super specjalistką, bardzo mi pomogła, po kilku spotkaniach czuję się lepiej. Polecam.

jestem zachwycona wizytą,nie byłam nigdy wcześniej u psychologa, naprawdę pozytywne wrażenia:)

Bardzo pozytywnie byłam raz na wizycie i ok.

Bardzo pozytywnie byłam raz na wizycie i ok.

świetny specjalista , chodzę na terapie depresji , po kliku terapiach czuje się lepiej. chodziłam do jednego psychologa na Kościuszki ale nic mi nie pomógł. Polecam Panią Marzenę

Polecam , bardzo miła i konkretna pomoc. Naprawdę warto porozmawiać z Panią Marzeną. Jak dla mnie każdemu warto polecić wizytę.

Chodzę na terapię do Pani psycholog od kilku miesięcy. Zdecydowanie zmieniłam nastawienie do życia, objawy nerwicowe mineły. Bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wyszków"?

Prywatna Praktyka Psychologiczna "Życie w pełni"
ul. Wąska 82
07-200 Wyszków

mgr
Jolanta Twardowska

Psychoterapeuta
Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe ,,psychologwyszkow.pl"
ul.Kościuszki 30 (I piętro)
07-200 Wyszków

Przelotowa 19