lekarz Marzena Stępińska

2,7
2,4
2,1

chamska,niemiła szczególnie jak przyjmuje na kasę chorych.Zero informacji,odwraca się na pięcie i zamyka drzwi przed nosem!!!!Paraduje tylko przed lusterkiem,i przy pacjentach opiernicza swoje pracownice.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kopiuje wszystkie dokumenty ,mimo podanych i udokumentowanych danych , zawsze się czegoś czepia !!! - to że brakuję na RMU daty, to że podpis powiniem być na pierszej stronie . NIESYMPATYCZNA Pani Doktor powiedziałabym że Bardzo CHAMSKA - potrafi pacjentowi trzasnąć drzwiami przed nosem - tak według niej kończy się rozmowę z pacjentem. Wszystkim odraczam wizytę u tej Pani Doktor !!!!!!!!!!!!!!!! Tak nie miłej Pani Doktor to jeszcze nie spotkałam.

Wszystkim odraczam wizytę u tej Pani Doktor !!!!!!!!!!!!!!!!
Tak nie miłej Pani Doktor to jeszcze nie spotkałam.

Kopiuje wszystkie dokumenty ,mimo podanych i udokumentowanych danych , zawsze się czegoś czepia. Niesympatyczna,nie uprzedza a wykonuje, badanie komputerowe za które trzeba płacić . Chociaż ma podpisaną umowę NFZ nie polecam a wykonanie okularów chyba najdroższe w Oleśnicy

nie polecam a wykonanie okularów chyba najdroższe w Oleśnicy

Niemila i niekompetentna.Arogancka dla pacjentow na NFZ. Utrudnia wydanie dokumentacj- kserokopii leczenia,gdy chciaalm się przeniesć do innej lekarki.

Niemila i niekompetentna.Arogancka dla pacjentow na NFZ.

Nie polecam, długo czekałam na wolny termin, lekarz niemiły.

Nie polecam, długo czekałam na wolny termin, lekarz niemiły.

Polecam tę Panią za jej podejście do pacjenta i fachowość.

Polecam tę Panią za jej podejście do pacjenta i fachowość.