lekarz Marzenna Brożek-Pestka

2,7

nie polecam doktor Pestki okulistki z Matopatu nie wytlumaczyla mi ze poprzednia pani u ktorej sie lecze pomimo ze zmienila pacjentow na ,, tylko dzieci do 3 rż,, dalej przyjmuje stalych swoich pacjentow, nie spojrzala na karte zdrowia nie zrobila badania wzroku i nie wystawila zaswiadczenia o stanie zdrowia gdyz jak stwierdzila ,, nie ma kompetencji,, brak empatii z jej strony skarga zostala złożona jednak pod dywan

nie polecam doktor Pestki okulistki z Matopatu
nie spojrzala na karte zdrowia
brak empatii z jej strony skarga zostala złożona jednak pod dywan

Pani Doktor wykonała mojej mamie operację zaćmy obu oczu na NFZ. Mama jest bardzo wdzięczna. Pani Doktor wykonała operacje bardzo profesjonalnie, była uprzejma i bardzo dokładna. Po operacji mama miała zapewnione wizyty kontrolne, podczas których Pani Doktor bardzo dokładnie badała zoperowane oczy i udzielała potrzebnych porad. Pani Doktor jest doskonałym fachowcem. Małgorzata Lewicka

Małgorzata Lewicka

Nie polecam tej lekarki, ponieważ wykonouje zabieg i mimo powikłań uchyla się od przyjęcia na darmową wizytę. Zaprasza w terminie późniejszym na wizytę płatną, nie wysłuchując co się stało i jakie powikłanie nastąpiło. Jest to lekarz kompletnie bez jakiej kolwiek empatii i brakuje tej Pani podejścia do pacjenta/klienta. Nie polecam i odradzam ze względu na partaczenie zabiegów i nie brania za to konsekwencji. Sprawa najpewniej zakończy się w sądzie ale dopiero gdy inny lekarz poprawi to co należy poprawić... Jak macie ludzie trochę rozsądku to przemyślcie 2 razy skorzystanie z usług Pani Brożek-Pestki i szpitala Matopat. Ten szpital to nie jest ten sam co kiedyś, Matopat kiedyś by sobie nie pozwolił na takie skandale i traktowanie pacjentów prywatnych!!! Kiedyś to była klasa, a teraz co któraś osoba narzeka na ten szpital. Pewnie kwestia posiadania nie odpowiednich i bie odpowiedzialnych lekarzy...