Masażysta Gdańsk

Fizykoterapeuta, Masażysta

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Jan Jaśkowski

Masażysta, Rehabilitant

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Do Pana Jana trafiłam z polecenia mojego ginekologa będąc w 5 miesiącu ciąży. Ból jaki mi towarzyszył od 3 mc był nie do wytrzymania. Ucisk na pośladek był tak mocny, że czasami uniemożliwiał mi chodzenie. Po paru wizytach i ćwiczeniach w domu, odzyskałam życie. Dodam,że wychowuje dwulatka i noszenie ciężarów na codzień nie jest mi obce. Mimo tego ból ustąpił. Polecam z całego serca:)! Bardzo miły i kompetentny specjalista. Jeszcze taz dziękuję

Opinia dodana przez: Kobieta w ciąży

Marcin Giemzik

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta