lekarz Mateusz Cieślik

Pan Doktor operował moją przepuklinę pachwinową. Wszystko zrobione fachowo. Dobry kontakt, bardzo konkretny lekarz - wszystko wyjaśnione. Również bez problemu (mimo pandemii) mogłem liczyć na porady po operacji. Lekarz naprawdę z powołania, słowny i nie odmawia pacjentowi pomocy. Dobry człowiek !

Świetny lekarz! Pełen profesjonalizm, duża wiedza, bardzo dobre podejście do pacjenta, a wszystko to z uśmiechem na twarzy. Z całą pewnością jest to lekarz godny polecenia.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, miałam osobiście możliwość się o tym przekonać, pełen profesjonalizm, na prawdę polecam

Polecam :-) konkretne podejscie i godny zaufania . nie odestawia pacjetow na bok dobra opieka! Polecam takich lekarzy szukac ze swieczką.

Super podejście do pacjenta. Lekarz dokładnie przepytał pacjenta o historię choroby, wydał zalecenia.