lekarz Mateusz Sumara

Neurochirurg

Serdeczne podziękowanie składam panu dr Mateuszowi Sumara za profesjonalne wykonanie zabiegu dzięki któremu znowu mogę cieszyć się życiem bez bólu i dzięki któremu mogłem powrócić do normalnego funkcjonowania. Bardzo dziękuję.

Konkretny, rzeczowy. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania . A przy tym sympatyczny i z dużym poczuciem humoru. Polecam

Bardzo sympatyczny lekarz. Wszystko wytłumaczył, opowiedział na czym będzie polegał zabieg, jak może być po i czego mogę się spodziewać, a czego nie. W oddziale bardzo zabiegany, jednak stara się znaleźć chwilę aby odpowiedzieć na pytania, człowiek czuje się wtedy pewniej. Jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona.

Bezinteresowny, uczciwy lekarz, profesjonalne i bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Stara się wszystko wytłumaczyć, rzeczowy i kompetentny a przy tym optymistyczny i szczery. Trafna i szybka decyzja i diagnoza, sprawna operacja z dobrym skutkiem. Polecam.

Trafna i szybka decyzja i diagnoza, sprawna operacja z dobrym skutkiem.
Polecam.