lekarz Mateusz Zawieja

Na pierwszym miejscu jest pacjentka zwlaszcza w ciąży, miałam okazję poznać doktora gdy z bakteriami w moczu trafiłam na oddział. Nie było żadnych pytań tylko to pani na oddział zapraszam na badanie. Szok bo drugi lekarz czeka aż sale dadzą aż się przebierzesz kapcie piżamy itp i 2 godzinki zlecą A tu liczyło się zdrowie dziecka byłam od razu proszona do gabinetu. Wszystko super badanie wykonane delikatnie wszystko wyjaśnione odrazu potwierdzona diagnoza włączone po chwili leki po kilku godzinach od razu odczucie ulgi. Podejście do pacjentki niesamowite gorąco polecam każdej kobiecie. Oby więcej takich lekarzy z powołaniem.

Serdecznie polecam. Doktor kompetentny, wszystko tłumaczy, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Poświęca odpowiednią ilość uwagi i czasu na każdą pacjentke.

Uprzejmy może i jest, ale widać braki w umiejętnościach i trudny w porozumieniu się. Jak ktoś oczekuje konkretnego podejścia i wytłumaczenia, to nie polecam.

Najlepszy lekarz ginekolog w Suwałkach, miły, uprzejmy, poświęci tyle czasu ile trzeba. Żałuję, że przyjmuje tylko prywatnie w czwartek. Jest bardzo dokładny, dusza człowiek, oby takich więcej.