lekarz Mateusz Zawieja

Bardzo miły i uprzejmy. Pomógł mi gdy miałam problem po zabiegu, którego on nie wykonywał. Nie odesłał mnie tylko zajął się problem. Jestem mu bardzo wdzięczna za to i pomoc w moich problemach zdrowotnych. Polecam go wszystkim bo takich lekarzy pracujących z sercem naprawdę brakuje

Najlepszy ginekolog w Suwałkach. Uprzejmy, kompetentny, troskliwy. Pacjentka nie jest mu obojętna. Była to moja pierwsza wizyta i nie zawiodłam się. Doktor jest delikatny, wspiera pacjentkę. Polecam z całego serca!

Bardzo dobry ginekolog z czystym sumieniem polecam prowadził moja całą ciążę. Gdy była potrzeba klad do szpitala bez żadnych wymuwek trzeba było jechać bo dobro dziecka najważniejsze. Troszczył się w trakcie pobytu w szpitalu i oczywiście zrobił cerarskie cięcie aby zapobiec komplikacjom nie czeka podejmuje szybkie i dobre decyzje.

Bardzo dobry ginekolog z czystym sumieniem polecam prowadził moja całą ciążę.

Uprzejmy może i jest, ale widać braki w umiejętnościach i trudny w porozumieniu się. Jak ktoś oczekuje konkretnego podejścia i wytłumaczenia, to nie polecam.

Serdecznie polecam. Doktor kompetentny, wszystko tłumaczy, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Poświęca odpowiednią ilość uwagi i czasu na każdą pacjentke.

Na pierwszym miejscu jest pacjentka zwlaszcza w ciąży, miałam okazję poznać doktora gdy z bakteriami w moczu trafiłam na oddział. Nie było żadnych pytań tylko to pani na oddział zapraszam na badanie. Szok bo drugi lekarz czeka aż sale dadzą aż się przebierzesz kapcie piżamy itp i 2 godzinki zlecą A tu liczyło się zdrowie dziecka byłam od razu proszona do gabinetu. Wszystko super badanie wykonane delikatnie wszystko wyjaśnione odrazu potwierdzona diagnoza włączone po chwili leki po kilku godzinach od razu odczucie ulgi. Podejście do pacjentki niesamowite gorąco polecam każdej kobiecie. Oby więcej takich lekarzy z powołaniem.

Najlepszy lekarz ginekolog w Suwałkach, miły, uprzejmy, poświęci tyle czasu ile trzeba. Żałuję, że przyjmuje tylko prywatnie w czwartek. Jest bardzo dokładny, dusza człowiek, oby takich więcej.