lekarz Michał Bogusławski

Nie polecam. Lekarz nastawiony na kase, sztucznie tworzy kolejne wizyty za które zgarnia kasę, bez rachunku, w gabinecie, do rączki. Wizyta z dzieckiem to koszt 330 zł. Mało kontaktowy, trzeba o wszystko wypytać.

Bardzo dobry specjalista. Poważnie podchodzi do pacjenta, badania przeprowadza skrupulatnie. Ma szeroki zakres wiedzy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Podczas przyjmowania pacjentów jest skoncentrowany na dobrym wykonaniu zadania. Bez naciągania na dodatkowe koszty, niepotrzebne dodatkowe badania, wizyty itp. Mój syn, który obecnie ma 12 lat darzy doktora dużą sympatią. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Bardzo dobry specjalista. Poważnie podchodzi do pacjenta, badania
przeprowadza skrupulatnie. Ma szeroki zakres wiedzy i wyczerpująco
odpowiada na pytania. Podczas przyjmowania pacjentów jest
skoncentrowany na dobrym wykonaniu zadania. Bez naciągania na
dodatkowe koszty, niepotrzebne dodatkowe badania, wizyty itp. Mój syn,

Świetny kontakt z pacjentem. Czułam się zaopiekowania przez pana doktora. Fachowa pomoc bardzo mi pomogła. Polecam

Świetny kontakt z pacjentem. Czułam się zaopiekowania przez pana doktora.
Fachowa pomoc bardzo mi pomogła.
Polecam

Doskonały specjalista, życzliwy człowiek. Sumienny, dokładny, zna się na tym co robi. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie objaśnia.

Zostałem zbadany jakimś kosmicznym sprzętem! Badanie trwało chwilę a potem Doktor Bogusławski wytłumaczył mi wszystkie wyniki. W końcu wiem z czym mam problem i jak dalej prowadzić leczenie. Dziękuję!

Wspaniały lekarz, świetne podejście do dzieci. Leczy moja córkę i syna. Na miejscu bardzo dużo sprzętu medycznego. Po badaniu od razu na miejscu jest optyk i mi na zrealizować receptę. Wychodzimy zawsze z okularami.

Rzeczowy lekarz i empatyczny człowiek. Bardzo dokładny i skrupulatny. Nie pozostawia pacjenta bez odpowiedzi. Pan doktor była bardzo skrupulatny w badaniu aby wykluczyć wszelkie niedopatrzenia. Badanie trwało nieco czasu ale uzyskałam pełną i rzetelna informację o stanie zdrowia i dlaczego takie badanie jest wykonywane i w jakim celu a także jak często należy je powtarzać. Pan doktor jest tez bardzo miłą i pogodną osobą co dodatkowo pomaga i ułatwia rozmowę.

Dziękuję za pomoc, świetny lekarz i miły człowiek. Pan doktor bardzo mi pomógł i polecam serdecznie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze.