lekarz Michał Borkiewicz

Totalny brak kompetencji ze strony doktora Borkiewicza. „Wyżebrałam” skierowanie na rezonans mimo, że od kilku lat doskwierają mi różne dolegliwości. Stwierdził, że takie dolegliwości ma większość populacji i co on może zrobić :)) Jeśli nie chcecie tracić czasu i nerwów, to odradzam.

Niestety nie mogę polecić doktora Borkiewicza, ponieważ zlekceważył moje dolegliwości, wręcz wyśmiał sposób powstania urazu, nawet go nie oglądając. Nie poinformował również o sposobie leczenia. Zdecydowanie odradzam.

Od lekarza wymagałoby się choć minimalnej empatii, a tego u doktora Borkiewicza ewidentnie brakuje. Omijać szerokim łukiem!!!

Uprzejmy, konkretny, przy tym zabawny. Odpowiada na wszystkie pytania + sam dodaje coś od siebie. Przewidywalny, troszczy się o to co może być za pół roku.

Bardzo polecam. Miły, sympatyczny lekarz Trafiłem do lek.Borkiewicza że zwichnieta rzepkę, szybko diagnoza i nastawienie rzepki Bardzo dobry ortopeda

Bardzo polecam. Miły, sympatyczny lekarz
Bardzo dobry ortopeda

Najlepszy ortopeda jakiego znam!!! Uratował tacie nogę....gorąco POLECAM!!! A tata cierpiał 14 lat bez szans na wyzdrowienie...a tu taki CUD!!!