lek. dent. Michał Chrobak

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą. Stefania

Stefania

Prawdziwy profesjonalista i jednoczesnie delikatny. Stanem pacjenta jest zainteresowany na długo po opuszczeniu gabinetu - telefonicznie komunikuje się z pacjentem troszcząc się o jego kondycję. W gabinecie czuje się komfortowo -doskonałe wyposażenie w rękach wykwalifikowanego, miłego personelu.

w moim mieście to chyba jedyny specjalista u którego można bez obaw wszczepić implanty, ja jestem bardzo zadowolony dlatego wszystkim polecam

ja jestem bardzo zadowolony dlatego wszystkim polecam

Polecam każdemu. Najważniejsze jest "pierwsze wrażenie". Sam podziwiam siebie że zrobiłem pierwszy krok. Teraz dla mnie wizyta to jest "pikuś".

Polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kłodzko"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary