lekarz Michał Flanc

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kompleksowe podejście, troska o pacjenta tak przed jak i po zabiegu. Polecam serdecznie - jestem po 3 zabiegach wykonanych przez pana Doktora.

Obym nie przechwaliła pana doktora.Dla mnie ważne jest to aby narząd ruchu który był operowany przez pana doktora (w moim przypadku jak ręką )była sprawna.A czy pan doktor rozmowny czy nie to już każdego indywidualna sprawa. Pan doktor na temat rzeczowo pokazuje obrazuje mi moją sytuację zaleca w danym przypadku jakie zabiegi oraz lekarstwa .A skoro ma tylu pacjentów to bez powodu tam nie siedzą.Trudno poświęcać pół godziny pacjentowi kiedy przyjmuje w gabinecie z jednej i z drugiej z gipsowni.Kazdy chce być obsłużony .Uważam ,że pan doktor jak i panie ...

Pan doktor na temat rzeczowo pokazuje obrazuje mi moją sytuację zaleca w danym przypadku jakie zabiegi oraz lekarstwa .A skoro ma tylu pacjentów to bez powodu tam nie siedzą.Trudno poświęcać pół godziny pacjentowi kiedy przyjmuje w gabinecie z jednej i z drugiej z gipsowni.Kazdy chce być obsłużony .Uważam ,że pan doktor jak i panie pielęgniarki stają na wysokości zadania.Kompetentny zna się na swojej pracy, godny polecenia,miły,tłumaczy w sposób zrozumiały co będzie wykonane ,jak będzie wyglądało leczenie.

Wspaniały lekarz.Empatyczny, wyrozumiały.Wszystko dokładnie mi wytłumaczył przed operacją.Poświęcił na to wystarczająco dużo czasu. Wszystko poszło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze na sali operacyjnej. Bardzo polecam Doktora i życzę każdemu trafić w takie dobre ręce na operację ortopedyczną.

Wszystko poszło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze na sali operacyjnej.

Mam identyczną opinię jak powyżej, informacji zero, tłumaczenia zero, o kompetencjach nie umiem się wypowiedzieć.

Ten lekarz ma zbyt wielu pacjentów w placówce NFZ, którą odwiedziłam. Po wejściu do gabinetu (4,5 godziny czekania) dał mi jasno do zrozumienia, że nie ma czasu. Kompetencji nie jestem w stanie ocenić bo nie zdążyłam, zaufania więc nie wzbudził. Kompleksowe podejście podobnie. Zajęcia z psychologii na pewno omijał szerokim łukiem. Tłumaczenie choroby i leczenia.. gdy zapytałam! Dostałam w odpowiedzi jedno zdanie i to z wielką łaską. Tragedia, właściwie powinnam zabrać kartę, bo złamanego grosza z moich składek nie powinni dostać!