lekarz Michał Jędrasek

Pediatra

jest kompetentny, nie ma problemów z wizytami prywatnymi, o każdej porze można na niego liczyć, nie wpycha antybiotyków jak reszta lekarzy z pionek

To jest ulubiony doktorek naszej córeczki Emilki. Jak miała pobieraną krew w laboratorium przez pielęgniarkę to na pomoc wołała nikogo innego tylko właśnie doktora Michała.

Naprawde dobry lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci:-) Wszystko pieknie wytłumaczy:-) Oby więcej takich lekarzy było jak pan Michał!!!!

sympatyczny,kompetentny, moja córcia Wiktoria go uwielbia. więcej takich lekarzy jak Pan Michał a będziemy się częściej uśmiechać. pozdrawiam

Świetny lekarz. Leczyłam się u dr Jędraska od małego brzdąca. Zawsze uśmiechnięty, miły i troskliwy. Uwielbiam!

Wyjątkowo kompetentny człowiek, który nie bagatelizuje najmniejszych problemów zdrowotnych.Zawsze miły i z przyjaznym nastawieniem do dzieci.