lekarz Michał Kijanka

Bardzo kompetentny specjalista. Szybko i trafnie diagnozuje, choć inni lekarze, z którymi miałam do czynienia mieli z tym problem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, ma bardzo indywidualne podejście, dużo tłumaczy i wyjaśnia na temat przebiegu choroby, leczenia i rokowań. Miły, konkretny i skuteczny. Polecam wizyty u Pana doktora.

Lekarz kompletnie nie interesuje się pacjentem, ignoruje, zbywa a jak już się uda spotkać, co graniczy z cudem to stawia bardzo szybko diagnozę, praktycznie nie informując jaki ma człowiek problem. Stanowczo nie polecam

Panie Doktorze, dziękuję Panu za dotychczasową opiekę, wielu lekarzy leczyło mnie z powodu depresji, a dopiero Pan uświadomił mi, że to ChAD i dopasował leczenie tak, że teraz czuję, że żyję, jestem stabilny, założyłem rodzinę, cieszę się pracą. Każdy lekarz jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień.

Polecam lekarza ! Podejście super i mi osobiście pomógł, każda wizyta była miła. Obym nie miał więcej problemów ale jakby był nawrot napewno wrócę.

Lekarz na pewno jest bardzo mądry i dobrze się zna na leczeniu, jednak czasem ma bardzo "luzackie" podejście do problemów i pacjentów. Dla młodzieży na pewno świetnie się nada, ale jednak dla słabszych jednostek moze być to kłopot i dla starszych roczników. Jednak naprawdę zna się na rzeczy. Mimo wszystko minusem jest to, że czasem olewa swoich pacjentów i nie poświęca im zbyt wiele czasu.

Nie mam porównania z innymi psychiatrami ale podejście do mojej osoby, wyjaśnienie formy leczenia , tego czym jest depresja trafia do mnie. Najważniejsze, że leczenie przynosi efekty.

Okropny lekarz. Nie słucha pacjenta, nie rozmawia z nim. Czułam się zignorowana ze swoim problemem. Po wizycie czuje się gorzej psychicznie niż przed. Nic mi nie pomógł.

Bardzo u pana doktora nie podoba mi sie zawstydzanie upokorzajacymi pytaniami podczas wizyty lekarskiej. Panie doktorze z pewnoscia nie jest pan zlym diagnosta, ale to zachowanie,te intymne pytania zadawane przy innych pacjentach naprawde? czulam sie bardzo zle na wizytach lekarskich codziennie. Kolobrzeski szpital i tak jest juz postrzegany bardzo zle , ale oddzial dzienny psychiatryczny jest coraz gorzej oceniany przez takie zachowanie.