lekarz Michał Kucharski

Szczerze polecam tego lekarza głównie ze względu na kompetencje i skuteczność leczenia ale też za to ze dla każdego pacjenta jest człowiekiem z wielkim sercem. Gdy dlugo dokucza ból czujemy się bezsilni i bezradni nie wierzymy ze da się go wyleczyć, pan doktor swoim podejściem sprawia że nie dość ze wierzymy w wyzdrowieje to jeszcze odzyskujemy sily do życia Dziękuję Panie doktorze w imieniu całej mojej rodziny!!!

Dziękuję Panie doktorze w imieniu całej mojej rodziny!!!

Bardzo sympatyczny lekarz,świetny specjalista najlepszy w Giżycku, polecam,wielki szacunek za podejscie do pacjentów :)

Ten lekarz jest super! Robi rewelacyjne wrażenie życzliwością i świetnym podejściem do pacjentów. Godny polecenia specjalista.

Zachowanie chamskie. Odmówił przyjęcia dziecka ze skierowaniem pilnym z sor-u. Zatrząsnął drzwi przed nosem.