lekarz Michał Kucharski

Zgłosiłam się po urazie , bardzo rzetelna diagnoza, od razu miała USG zrobione. Nie musiałam mieć gipsu. Wszystko miałam super wytłumaczone, cieszę się , że trafiłam na doktora Michała.

Zgłosiłam się po urazie , bardzo rzetelna diagnoza, od razu miała USG zrobione.
Nie musiałam mieć gipsu.

Pojawiłam sie u Pana Doktora 12 dni po zabiegu nacięcia pochewki i przedziału prostownika prawej ręki na zdjęcie szwów oraz wizytę kontrolną. Lekarz spytał tylko czy poruszam kciukiem i na tym koniec. Postanowiłam z gabinetu zabiegowego wejść do lekarza , gdyż prawa dłoń mnie boli i wciąż jest lekko spuchnięta. Odmówil przedłużenia zwolnienienia ( pracuję przy komputerze, podnoszę ciężkie rzeczy) oraz powiedział, że mam zmienić pracę, zapytał też czy w pracy rozmawia się o ergonomii, sugerował przestawnienie się na pracę zdrową ręką. Odniosłam wrażenie, że pracuje za karę, a nie za pieniądze.

Jestem bardzo zadowolona z opieki, dzieki szybkiej i fachowej interwencji obylo sie bez gipsu przy zwichnieciu barku.

Zachowanie chamskie. Odmówił przyjęcia dziecka ze skierowaniem pilnym z sor-u. Zatrząsnął drzwi przed nosem.

Szczerze polecam tego lekarza głównie ze względu na kompetencje i skuteczność leczenia ale też za to ze dla każdego pacjenta jest człowiekiem z wielkim sercem. Gdy dlugo dokucza ból czujemy się bezsilni i bezradni nie wierzymy ze da się go wyleczyć, pan doktor swoim podejściem sprawia że nie dość ze wierzymy w wyzdrowieje to jeszcze odzyskujemy sily do życia Dziękuję Panie doktorze w imieniu całej mojej rodziny!!!

Dziękuję Panie doktorze w imieniu całej mojej rodziny!!!

Bardzo sympatyczny lekarz,świetny specjalista najlepszy w Giżycku, polecam,wielki szacunek za podejscie do pacjentów :)

Ten lekarz jest super! Robi rewelacyjne wrażenie życzliwością i świetnym podejściem do pacjentów. Godny polecenia specjalista.