lekarz Michał Kunysz

Lekarz- fachowiec ze świetnym podejściem do pacjenta i tego małego i wiekszego. Miły sympatyczny z cierpliwością tlumaczy zarówno przebieg samego badania jak i jego wyniki. Nawet najmłodsi pajeci wychodzą z gabinetu uśmiechnięci mimo wcześniejszych obaw.Gorąco polecam

Lekarz z niebanalnym podejściem do pacjenta. Nie tylko profesjonalny i chcący wszystko dokładnie objaśnić pacjentowi, ale również pogodny i przemiły. Oby więcej takich lekarzy i świat będzie piękniejszy! :)

Byłam na wizycie w poradni laryngologicznej i trafiłam na tego lekarza.Jestem zachwycona podejściem do pacjenta,przeprowadzonym wywiadem,wyjaśnieniem przyczyn dolegliwości.Poświęcił mi sporo czasu i wykazał zainteresowanie moimi dolegliwościami.Polecam tego lekarza.

Bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz z poważnym podejściem do pacjenta. Po operacji przegrody nosa jako jedyny na serio potraktował moje uskarżanie się na zatkaną prawą dziurkę i wyciągnął mi z niej wielki skrzep, udrożniając ją tym samym i przywracając mi w końcu możliwość swobodnego oddychania, za co jestem mu dozgonnie wdzięczna. :)