Wyrywanie ósemek u Doktora to bajka :-) Pełen profesjonalizm. Nigdy nie miałam tak dobrze podanego znieczulenia. I jeszcze do tego bardzo fajna atmosfera w gabinecie. Mam jeszcze dwie ósemki do wyrwania i nie zamierzam zmieniać lekarza. Szczerze polecam!

Świetny fachowiec. Strach i stres po dentystach sadystach minął po robocie tego pana, usuniecie urwanego zęba.

Świetny chirurg-stomatolog. Jeśli zajdzie potrzeba usuwania ósemek, nawet tych całkowicie schowanych, dla doktora to żaden problem. Sam miałem usuwaną taką ósemkę i powiem szczerze, że zrobił to bardzo fachowo. Rana goiła się tylko 4 dni. Naprawdę godny polecenia chirurg. Fachowo, z uśmiechem i życzliwy do pacjenta.

Polecam. Lekarz chirurg. Usuwałam u niego dwa zęby, bardzo się bałam, a tymczasem nic nie bolało. Więcej stresu niż to warte. Uprzejmie powiedział jak postępować po wyrwaniu zębów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Choszczno"?

Niedziałkowskiego 4a

ulica Piastowska 12A