Dr Mielnik jest wspaniałym, super kompetentnym ortopedą i przy tym wszystkim wspaniałym, b. dostępnym człowiekiem. Uratował moje biodra (BMHR). Czuję się jakbym dostał nowe życie. Szpital w Piekarach to perełka wśród polskich szpitali NFZ, cała załoga zasługuje na najwyższe noty. Dziękuję Doktorze, wdzięczny pacjent z Lublina.

Panie Doktorze operował mi Pan oba biodra drugie w 2014 roku chciałem bardzo bardzo serdecznie podziękować .Dobrze że Pan jest !!!!!! wdzięczny pacjent z Łodzi

polecam wszystkim , dzięki Panu Doktorowi normalnie chodze , a gdyby nie Dr. Mielnik to pewnie już bym wylądował na wózku inwaidzkim.

Byłam pod opieką dr Mielnika od 2008 r. Zawsze był uprzejmy. Niestety od kiedy został ordynatorem, zupełna zmiana. Arogancja i lekceważenie. W 2014 wykonał mi artroskopię kolana z fatalnymi powikłaniami. Obecnie odradzam tego lekarza.

Dr Mielnik jest super fachowcem i przy tym wszystkim wspaniałym b. dostępnym człowiekiem. Uwolnił mnie od bólu w lewym biodrze (BMHR). Jestem usatysfakcjonowany wynikami zabiegu. Wdzięczny pacjent z Lublina Bogdan Firlej

Wdzięczny pacjent z Lublina Bogdan Firlej

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

wspaniały lekarz ,godny zaufania-polecam

wspaniały lekarz ,godny zaufania-polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Piekary Śląskie"?

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie