Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co usłyszałem, żebym następnym razem wziął dres, buty do biegania, że obok jest park i mam przybiec z bólem... Trochę dziwne, ale już tyle przeżyłem, że postanowiłem spróbować. Po 20min ból pojawił się tak jak zwykle, więc ruszyłem do gabinetu. Ponowne badanie i podejrzenie padło na jakieś więzadło. Terapia trwała 3tyg co drugi dzień i teraz biegam bez bólu! Na początku w to nie wierzyłem, ale teraz po prawie roku bez bólu naprawdę polecam. Kamil.

Zdecydowanie polecam! Jeśli ktoś ma bóle kręgosłupa, to masaż wykonany przez Pana Michała z pewnością pomoże. Sama się o tym wielokrotnie przekonałam. Polecam również pijawki. Kilka serii wyleczyło moje zatoki, jak narazie skutecznie! Do tej pory żaden lekarz nic nie wymyślił, najwyżej leczenie antybiotykami. Pan Michał jest naprawdę świetnym specjalistą, tylko niech zaktualizuje adres gabinetu na swojej stronie internetowej!

Leczenie schorzeń kręgosłupa, stawów obwodowych oraz urazów. Dokładne badanie, analiza i podjęcie skutecznej terapii.

Polecam! Rwy kulszowej pozbylem sie w trzy wizyty, a przy okazji mojej mamie wyleczyl bark - szybko i na temat;)

Wciąż poszukujesz "Masażysta Wrocław"?

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2