lekarz Michał Siek

Lekarz z powołania, pełen profesjonalizm. Bardzo przykłada się do tego by pacjent wyszedł ze szpitala cały zdrowiutki. Sprawy medyczne oczywiście stawia na pierwszym miejscu jest opiekuńczy i do tego przesympatyczny, wygadany i idzie z nim porozmawiać "po ludzku". Bardzo dziękuję za szereg badań które tak naprawdę uratowały mi życie i za przeprowadzone rozmowy, które będą na pewno odgrywały dużą rolę w moim życiu. Polecam Doktora Michała z całego serca, kto do niego trafi ,będzie miał szczęście :)

Profesjonalna opieka, ogromna kompetencja,temu Lekarzowi można zaufać.Dziękuję za leczenie i polecam!

Jak dla mnie to wzór młodego lekarza. Bardzo zaangażowany w pomoc pacjentowi. Gratuluję postawy. Jestem mile zaskoczony, że w szpitalu tczewskim, gdzie znalazłem się jednorazowo z uwagi na konieczność wykonania pilnego zabiegu, znajdują się tak zdolni lekarze.

Lekarz z powołania,bardzo dobry specjalista.Ma podejścia do pacjenta,wszystko wytłumaczy spokojnie,poradzi.Oby wszyscy lekarze leczyli tak jak on.

Bardzo dobre podejście i profesjonalizm polecam. Przede wszystkim nie jest jeszcze zepsuty mam nadzieję że taki zostanie.

Bardzo dobry lekarz, pełne zaangażowanie, wszystko dobrze wytłumaczy. Lekarz z prawdziwego powołania.

Bardzo dobry lekarz, pełne zaangażowanie, wszystko dobrze wytłumaczy.
Lekarz z prawdziwego powołania.

Witam Kilka lat temu jako lekarz rodzinny wyprowadził na prostą moją mamę. Zaniedbania innych lekarzy spowodowały że bardzo podupadła na zdrowiu, dopiero gdy trafiła w pod opiekę doktora Sieka zrobił jej badania dobrał leki mama odzyskała wigor. Poza tym dzięki Niemu wyleczyłem kręgosłup i kolano. Zlecił badania, pokierował gdzie się najlepiej leczyć i dziś jestem w stanie sam funkcjonować, a było ciężko Dziękuję za to co dla nas zrobił, szkoda tylko, że przeniósł się do Tczewa.

Witam
Dziękuję za to co dla nas zrobił, szkoda tylko, że przeniósł się do Tczewa.

Znakomity lekarz z powołaniem, robi wszystko aby pomóc pacjentowi.szczerze polecam! Mam tylko nadzieję że system służby zdrowia nie zniszczy doktora psychiki

Mam 69 lat. Od miesięcy czułam się źle. Mój stan się nieustannie pogarszał. Lekarze rejonowi do których chodziłam tygodniami mnie zbywali i nie chcieli dać zwyczajnego skierowania na morfologię zrzucając moje dolegliwości na karb osteoporozy. W końcu na skraju wyczerpania trafiłam do szpitala powiatowego w Tczewie na ulicy Paderewskiego. Moim szczęściem było to, że dostałam się w fachowe i serdeczne ręce doktora Sieka. Przez ponad tydzień doktor zlecał wykonanie mi wszystkich badań szukając przyczyny mojego złego samopoczucia. Uprzejmie i dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i tłumaczył mi mój stan zdrowia. Niestety okazało się, że cierpię na nowotwór- szpiczaka. Doktor okazał się na tyle uprzejmym człowiekiem, że zorganizował mi przyjęcie i leczenie na oddziale hematologii w Gdańskiej Akademii Medycznej. W tej chwili jestem w trakcie leczenia i czuję się coraz lepiej. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że doktor Michał Siek uratował mi życie, a jego takt, delikatność i uprzejmość pozwoliła mi z nadzieją i wiarą przyjąć informację o chorobie. Szczerze polecam Pana doktora bo to najlepszy lekarz w naszym mieście.
Krystyna

Wygadany, lecz mierny lekarz z małym doświadczeniem, niestety nie rokuje na rozwój w tym zawodzie. Z dezynwolturą traktuje osoby starsze .Wypisał moją Babcię ze szpitala rezygnując ze skierowania na implant rozrusznika serca, chociaż się zakwalifikowała. Po miesiącu znowu trafiła do szpitala, na szczęście do światłych lekarzy (z Tczewa) . Rozrusznik zaimplantowany, problemy zniknęły. Lekarza tego natomiast radzę omijać szerokim łukiem, bo choć młody, ma bardzo prowincjonalne podejście do wiekowych pacjentów. Za to gadulstwo ponad miarę i na wyrost. Uważać na niego.