dr n. med. Michał Sobjanekdr n. med. Michał Sobjanek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Sobjanek

Dermatolog

Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolewent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku kariery zawodowej związany z Oddziałem Dermatochirurgii Gdańskiej Kliniki Dermatologicznej. W 2010 pod kierownictwem prof. Adama Włodarkiewicza uzyskał tytuł doktota nauk medycznych (praca wyróżniona), obecnie pracownik naukowy Kliniki. Członek wielu renomowanych towarzystw dermatologicznych (Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, European Academy of Dermatology and Venerology, Eur...

Dermatolog godny polecenia.W moim przypadku wlasciwie postawiona diagnoza i skuteczne leczenie problemow skornych. Pan dr Sobjanek w 100% spelnil moje wszelkie oczekiwania. Jest bardzo zaangazowany w swoja prace, a pacjent w momencie wizyty nie czuje sie jak intruz. Wyleczyl moj uporczywy tradzik rozowaty. Usunal szpecace blizny na twarzy i malo urocze ;) zmarszczki mimiczne na czole. Polecilam, polecam i bede polecac dr Sobjanka moim znajomym. Jak dotad nie spotkalam lepszego dermatologa, a bylam u wielu, ktorzy powinni byc co najwyzej weterynarzami ;)

Z pierwszej i drugiej wizyty byłam zadowolona, po braku poprawy gdy pojawiłam się ponownie w gabinecie P. Doktora, odniosłam wrażenie że jest poirytowany moimi pytaniami, przepraszam ale skoro mam wątpliwości co do leczenia, mam jakieś sugestie i chcę o nich porozmawiać to powinien mnie wysłuchać. Żałuję, że byłam mało asertywna, dałam się stłamsić jak małe dziecko. Nie wiem czy wrócę do P. Doktora.

Lekarz naprawdę godny polecenia. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, cierpliwie tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia. Jest bardzo zainteresowany pacjentem i zaangażowany w jego leczenie. Bardzo kompetentny, widać, że jest to jego powołanie i pasja. Uprzejmy, sympatyczny, życzliwy, a do tego bardzo przystojny mężczyzna. Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Polecam wszystkim.

Musze przyznać, że do dr Sobjanka trafiłam z polecenia. Mimo swojego młodego wieku, (co na początku nie wzbudziło mojego zaufania) jest to lekarz jakich mało. Bardzo miły, świetny specjalista i niesamowicie dokładny. Mam bardzo dużo znamion tzw pieprzyków, inni dermatolodzy oglądali tylko te ich zdaniem "najważniejsze", natomiast dziś po raz pierwszy wszystkie moje znamiona zostały zbadane i wyszłam ze spokojnym sumieniem. Polecam z czystym sumieniem

Tylko dr Sobjanek!!! Mimo że przyszłam z innym problemem zwrócił uwagę na mały guzek na twarzy, po biopsji okazało się że jest to rak. teraz jestem już po zabiegu i jest wszystko w porządku. Dziwne że żaden z innych lekarzy nie zwrócili uwagi na ta zmianę. Cieszę się że znalazłam lekarza z powołaniem i pasją a jednocześnie sympatycznego i przystojnego :)

Marianna

10.06.2013

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów inni dermatolodzy leczyli mnie drogimi sprayami i mezoterapią bez efektu. Pan doktor po rozmowie ze mną od razu zasugerował wewnętrzny problem, zlecił badania i rozpoznał anemie (za mało żelaza). Po zastosowanym przez niego leczeniu włosy nareszcie rosną!! Polecam doktora gdyż poważnie podszedł do mojego problemu i nie namawiał mnie jak inni na drogie zabiegi tylko zajął się szukaniem przyczyn problemu. Na pewno nie zmienię dermatologa!

Zdecydowanie najlepszy dermatolog jakiego znam,a poznałam już kilku:)Widać że praca jest jego pasją. Myślę,że ma bardzo duże szanse zostać najmłodszym profesorem w Polsce w dziedzinie dermatologii.

Zdecydowanie polecam. Młoda, zupełnie nowa generacja, niezmanieryzowanych lekarzy, niestety rzadko wciąż u nas spotykanych. Zanim dojdzie do 40-tki będzie profesorem. Zyczę sukcesów a nam pacjentom jak najwięcej pożytku. Gdyby chociaż połowa lekarzy była na jego poziomie nie byłoby problemu służby zdrowia w Polsce.

Problem z którym borykałem się przez kilka lat został zażegnany. Pan Michał ma świetne podejście do pacjenta. Polecam go wszystkim znajomym.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdańsk"?

Gdynia
Centrum Diabetologii AMG