dr n. med. Michał Sobjanekdr n. med. Michał Sobjanek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Sobjanek

Dermatolog

Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolewent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku kariery zawodowej związany z Oddziałem Dermatochirurgii Gdańskiej Kliniki Dermatologicznej. W 2010 pod kierownictwem prof. Adama Włodarkiewicza uzyskał tytuł doktota nauk medycznych (praca wyróżniona), obecnie pracownik naukowy Kliniki. Członek wielu renomowanych towarzystw dermatologicznych (Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, European Academy of Dermatology and Venerology, European Society for Dermatological Research, European Nail Society), sekretarz Sekcji Dermatochiorurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Główne zainteresowania naukowe skupiają się wokół biologii i optymalizacji leczenia nowotworów skóry, profilaktyki czerniaka-dermoskopii, chorób aparatu paznokciowego, leczenia chorób przenoszonych drogą płciową, patogenezy trądzika oraz genetyce chorób skóry. Autor ponad 200 publikacji i doniesień zjazdowych. Współautor pierwszego polskiego podręcznika dermatochirurgii. Współpracuje z czołowymi polskimi i europejskim ośrodkami dermatologicznymi.

Tylko dr Sobjanek!!! Mimo że przyszłam z innym problemem zwrócił uwagę na mały guzek na twarzy, po biopsji okazało się że jest to rak. teraz jestem już po zabiegu i jest wszystko w porządku. Dziwne że żaden z innych lekarzy nie zwrócili uwagi na ta zmianę. Cieszę się że znalazłam lekarza z powołaniem i pasją a jednocześnie sympatycznego i przystojnego :)

Musze przyznać, że do dr Sobjanka trafiłam z polecenia. Mimo swojego młodego wieku, (co na początku nie wzbudziło mojego zaufania) jest to lekarz jakich mało. Bardzo miły, świetny specjalista i niesamowicie dokładny. Mam bardzo dużo znamion tzw pieprzyków, inni dermatolodzy oglądali tylko te ich zdaniem "najważniejsze", natomiast dziś po raz pierwszy wszystkie moje znamiona zostały zbadane i wyszłam ze spokojnym sumieniem. Polecam z czystym sumieniem

Lekarz, który widać podchodzi do swojej pracy z pasją.Miły i serdeczny człowiek.

Zdecydowanie polecam. Młoda, zupełnie nowa generacja, niezmanieryzowanych lekarzy, niestety rzadko wciąż u nas spotykanych. Zanim dojdzie do 40-tki będzie profesorem. Zyczę sukcesów a nam pacjentom jak najwięcej pożytku. Gdyby chociaż połowa lekarzy była na jego poziomie nie byłoby problemu służby zdrowia w Polsce.

Bardzo przystojny lekarz,co w tym wypadku jest wadą, bo krepuje sie pokazywac swoich dermatologicznych problemow:) , pozatym bardzo mily i kompetentny, godny polecenia.

Pelen profesjonalizm. Bolalo tylko przy placeniu za zabieg. Ale wroce :)Napewno.

Pelen profesjonalizm.
Bolalo tylko przy placeniu za zabieg.
Ale wroce :)Napewno.

Byłam zrozpaczona stanem mojej skóry blizny potrądzikowe pokrywały całe policzki Po dwóch zabiegach laserowych nareszcie mogę patrzeć w lustro.

Wspaniały lekarz, naprawdę polecam! Bardzo trafna diagnoza i profesjonalne podejście do problemu. Wreszcie widzę szansę na uporanie się z trądzikiem, z którym walczę od wielu lat.

miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów inni dermatolodzy leczyli mnie drogimi sprayami i mezoterapią bez efektu. Pan doktor po rozmowie ze mną od razu zasugerował wewnętrzny problem, zlecił badania i rozpoznał anemie (za mało żelaza). Po zastosowanym przez niego leczeniu włosy nareszcie rosną!! Polecam doktora gdyż poważnie podszedł do mojego problemu i nie namawiał mnie jak inni na drogie zabiegi tylko zajął się szukaniem przyczyn problemu. Na pewno nie zmienię dermatologa!

Przyjął mnie pomimo nieumówinonego spotkania na książeczkę, gdyż byłam bardzo zaniepokojona stanem mego znamienia. Kompetentny, empatyczny, sympatyczny. Szkoda, że tak mało jest tego typu lekarzy.