lek. med. Michał Szot

Okulista

Pan doktor jest niesłychanie miłym i sympatycznym człowiekiem. Będąc w gabinecie człowiek nie odczuwa dystansu typu pacjent - lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i odpowiada na wszystkie pytania. Poza tym widać, że Pan doktor bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i przejmuje się pacjentem.

Pan doktor to niezwykle kulturalny i uprzejmy czlowiek. Zajmuje sie pacjentem kompleksowo - od leczenia wzroku do porad zawodowo-zyciowych. Poswieca bardzo duzo czasu i nie ponagla. Jasno tlumaczy chorobe i sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam takiego lekarza innym.

Pan Michał to świetny lekarz, miałam przyjemność odwiedzić go na nfz. Świetnie wytłumaczył mój problem, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Taki lekarz dla ludzi. Naprawdę polecam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML