lekarz Michał Włoch

1,3

Lekarz obraził pacjenta podczas wizyty. Używał określeń typu - "brak intelektu". Zamiast chociaż spróbować pomóc, to skupił się na tym, po co pacjent się pojawia w dniu 22.05.2022 i dlaczego nie poszedł do lekarza rodzinnego z dwa dni wcześniej, albo nie zaczekał kolejny dzień. Empatia i zachowanie poniżej krytyki. Generalnie chyba za karę przyjmuje ludzi. Przez takich lekarzy, jak Pan Michał ludzie starają się nie chodzić do lekarzy i leczą się sami w domu.

Na pogotowiu w Nowej Soli pracuje chyba za karę. Nawet dziecka nie osłuchał i postawił diagnozę na tym co mówiłam. Żart. Nic nie mówił o wszystko trzeba było pytać i jeszcze pretensje że się przyjechało na pogotowie. Naganne podejście do pacjenta!!!! Tacy lekarze powinni tracić uprawnienia!!!!!!

Nie polecam. Aroganckie podejście do pacjenta. Brak fachowej wiedzy. Leki przepisane w nieodpowiedniej dawce.

to jest lekarz? na wizyte narzeczonej w szpitalu o 1.40 odpowiedział tak - jak Pani śmie przychodzić tutaj o 1.40. to nie impreza. a tekst ze Pani inteligencja nie przekracza 50 to juz przegiecie z jego strony. widocznie przerwaliśmy sen. czyli ze w nocy nie mozna chorować?a męzczyzne po nas potraktował jeszcze lepiej - niech lepiej Pan tutaj nie przyjezdza wiecej bo i tak Pan trafi na mnie. pogratulowac tylko