lekarz Mieczysław Krzaklewski

Neurolog

1,7

Niestety z przykrością potwierdzam poprzednie opinie.Przyszłam do lekarza z nadzieja wyszłam bezradna i z receptą na apap

Nie polecam tego pana!!! Oszukuje chorych i nadużywa zaufania do lekarza!!! Poszedłem z tzw. postrzałem informując pana, że z uwagi na silny ból i niemożność poruszania się rozpocząłem kurację resztką pozostałych z poprzedniego razu lekami Majamil 100 mg (4,07 zł/20 kaps.) i Mydocalm 50 mg (8,99 zł/ 30 kaps.). Poprosiłem - o ile te leki są wg niego odpowiednie - o kontynuację. Orzymałem receptę na Olfen 100 mg (nie refundowany 21,41 zł/20 kaps.) oraz Tolperis 50 mg (29,13 zł/30 kaps.). Reasumując: moje leki 13,06 zł, a leki od nieuprzejmego lekarza ...

Reasumując: moje leki 13,06 zł, a leki od nieuprzejmego lekarza 50,54 zł. Przepraszam, ale za przeproszeniem kawał drania z niego i oszust!!! NIE POLECAM!!!
PS. Olfen i Majamil to dokładnie to samo (Diclofenak) jak również Tolperis i Mydocalm (Tolperyzon) - tylko inni producenci.

Korzystałam z usług pana doktora w przychodni Neuron w Czechowicach. Stanowczo nie polecam. Pan doktor zignorował moje objawy, a za pomocą młoteczka stwierdził, że nic mi neurologicznie właściwie nie dolega. Na nic moje tłumaczenie, że jednak dolega, skoro drętwieje, czuje ból i mam problem z kończynami. Z gabinetu wyszłam z kwitkiem. Musiałam znaleźć innego neurologa, który na szczęście zajął się mną poważnie i od razu stwierdził, że muszę jechać na Oddział Neurologiczny. W szpitalu okazało się, że jednak jestem chora, mam uszkodzony OUN, a zmiany są nieodwracalne. Tyle w temacie pana doktora. Nie polecam.