lekarz Mieczysław Radzicki

1,5

Lekarz nie chciała dać skierowania na badania, a nie robilam od 5 lat. Jak już dał, w sumie trochę niechętnie, to uzupełniających jak wskaźniki wyszly wyższe nie dał, bo po co. A osoba pod której jest opieka, dietetyk poprosił o uzupełnienie badań. Lekarz przejęty komputerem, głównie klawiatura, przez 5 minut wizyty nie powiedział ani słowa, dzisiejszą wizyta trwała 1 minute, dosłownie usiadłam powiedział, że nie da na badania i wyszłam. Jestem oburzona podejściem tego lekarza do pacjenta, zwłaszcza że chodzę do lekarzy bardzo rzadko, a jak się wzięłam za siebie, to trafiłam na konowala.

To nie lekarz, to cham i gbur. Nie interesuje go pacjent, bez badań ma z góry ustaloną diagnozę. Szasta tabletkami jak cukierkami.