lekarz Mikołaj Cyganok

Ogrom wiedzy, siła spokoju i opanowania. Jestem pod wrazeniem rzetelnosci i dociekliwosci doktora. Zaangażowany i opiekuńczy. Jest najlepszy !

Zaangażowany i opiekuńczy. Jest najlepszy !

Taki lekarz to rzadkość w dzisiejszych czasach. Dokładność, wiedza, zaangażowanie oraz podejście do pacjenta na najwyższym poziomie

Bardzo polecam Pana Mikołaja . Ciepłe przyjęcie i profesjonalne . Bardzo miły i uprzejmy wszystko wytłumaczył czym jest dana choroba. Czy przyjmuje też poza szpitalem ?

(Wizyta 09.01.2021). Jako matka 1,5 rocznego Colinka, mogę z pełnym przekonaniem polecić p.doktora Mikołaja Cyganok. Jego podejście do mojego dziecka było profesjonalne, wiedza pomogła szybko zdiagnozować zapalenie gardła, choć byłam bardzo zakręcona jak to matka w stresie, p.doktor Mikołaj opanowany a przede wszystkim z bardzo przyjaznym podejściem do synka, wizyta przebiegła pomyślnie. Lekarz z powołania i godny polecenia. Obiecałam sobie napisać tą pochwałę, zaraz po wizycie, więc to czynię ;)

Serdecznie dziękuję p. dr. Mikołajowi Cyganok- za rzeczową pełną życzliwości, zatroskania, o moje zdrowie teleporadę w dniu 25 XII 2020 na wieczorynce w szpitalu w Lesznie. Wdzięczny pacjent.

Panie Doktorze serdecznie chciałam podziękować za pomoc w uratowaniu mojego synka. Jaś miał 6 tygodni jak trafił na Oddział Pediatrii w Lesznie z wirusem RSV. W 5 dobie pobytu w szpitalu trafiłam na Doktora, który bardzo szybko zareagował na pogarszający stan zdrowia mojego syna. Zorganizował transport dla noworodków oraz miejsce na intensywnej terapii we Wrocławiu. Do czasu transportu bardzo intensywnie obserwował Jasia. Jestem Panu ogromnie wdzięczna. Jaś w listopadzie kończy 2 lata i ma się świetnie. Bardzo dziękujemy. Jagoda i Wojciech Bosko

Lekarz godny polecenia,podejście do rodzica i dziecka profesjonalne i do tego bardzo miły.Oby więcej było takich lekarzy z powołania.Życzę każdemu żeby trafił na Pana doktora..

Mimo młodego wieku wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy...doświadczeniu...z profesjonalnym podejściem u którego priorytetem jest pacjent...serdecznie polecam!!!!!!

Rewelacyjny lekarz. Złapał świetny kontakt z moim dzieckiem. Dokładnie wytłumaczył i uspokoił rodziców. Życzę każdemu by trafił na Pana Doktora.

Lekarz godny polecenia ! Pierwszy raz od wielu lat zostałam fachowo zbadana. Otrzymałam pełne odpowiedzi na moje pytania ! Jak jedyny lekarz nie robił żadnych problemów z wypisaniem skierowania do specjalisty !! Polecam Pana Doktora w 100 % !! Pozdrawiam Magda.

Lekarz godny polecenia !
Polecam Pana Doktora w 100 % !!
Pozdrawiam Magda.