lekarz Mikołaj Cyganok

(Wizyta 09.01.2021). Jako matka 1,5 rocznego Colinka, mogę z pełnym przekonaniem polecić p.doktora Mikołaja Cyganok. Jego podejście do mojego dziecka było profesjonalne, wiedza pomogła szybko zdiagnozować zapalenie gardła, choć byłam bardzo zakręcona jak to matka w stresie, p.doktor Mikołaj opanowany a przede wszystkim z bardzo przyjaznym podejściem do synka, wizyta przebiegła pomyślnie. Lekarz z powołania i godny polecenia. Obiecałam sobie napisać tą pochwałę, zaraz po wizycie, więc to czynię ;)

Panie Doktorze serdecznie chciałam podziękować za pomoc w uratowaniu mojego synka. Jaś miał 6 tygodni jak trafił na Oddział Pediatrii w Lesznie z wirusem RSV. W 5 dobie pobytu w szpitalu trafiłam na Doktora, który bardzo szybko zareagował na pogarszający stan zdrowia mojego syna. Zorganizował transport dla noworodków oraz miejsce na intensywnej terapii we Wrocławiu. Do czasu transportu bardzo intensywnie obserwował Jasia. Jestem Panu ogromnie wdzięczna. Jaś w listopadzie kończy 2 lata i ma się świetnie. Bardzo dziękujemy. Jagoda i Wojciech Bosko

Serdecznie dziękuję p. dr. Mikołajowi Cyganok- za rzeczową pełną życzliwości, zatroskania, o moje zdrowie teleporadę w dniu 25 XII 2020 na wieczorynce w szpitalu w Lesznie. Wdzięczny pacjent.

Lekarz godny polecenia,podejście do rodzica i dziecka profesjonalne i do tego bardzo miły.Oby więcej było takich lekarzy z powołania.Życzę każdemu żeby trafił na Pana doktora..

Lekarz godny polecenia ! Pierwszy raz od wielu lat zostałam fachowo zbadana. Otrzymałam pełne odpowiedzi na moje pytania ! Jak jedyny lekarz nie robił żadnych problemów z wypisaniem skierowania do specjalisty !! Polecam Pana Doktora w 100 % !! Pozdrawiam Magda.

Lekarz godny polecenia !
Polecam Pana Doktora w 100 % !!
Pozdrawiam Magda.

Mimo młodego wieku wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy...doświadczeniu...z profesjonalnym podejściem u którego priorytetem jest pacjent...serdecznie polecam!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Szczegółowo przeprowadzony wywiad z wytłumaczeniem i uspokojeniem rodziców małego dziecka. Fajne podejście do dzieci. Mam wrażenie, że prawdziwy lekarz z powołaniem, jakich coraz trudniej spotkać. Mała pacjentka i rodzice życzą wszystkiego dobrego.

Rewelacyjny lekarz. Złapał świetny kontakt z moim dzieckiem. Dokładnie wytłumaczył i uspokoił rodziców. Życzę każdemu by trafił na Pana Doktora.

Rewelacyjny lekarz. Moj synek sie przy nim uspokajal. Lapie swietny kontakt z rodzicem I dzieckiem. Przebieg choroby zostal wytlumaczony. Diagnoza wystawiona. Mlody lekarz z powolaniem i entuzjazmem. Oby wiecej takich.

Rewelacyjny lekarz. Moj synek sie przy nim uspokajal.
Lapie swietny kontakt z rodzicem I dzieckiem.
Przebieg choroby zostal wytlumaczony. Diagnoza wystawiona.
Mlody lekarz z powolaniem i entuzjazmem. Oby wiecej takich.