lekarz Mikołaj Kubasik

Chirurg plastyczny

Super kontakt, super fachowiec, jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia piersi. Godny polecenia. Cokolwiek będę upiększać w sobie to tylko u Kubasika. Zadowolona pacjentka.

Jestem po powiększeniu piersi. Mam cudowne C. Jestem strasznie zadowolona ponieważ nie przypuszczałm,że będą wyglądały tak naturalnie, tak fantastycznie. Polecę Kubasika w ciemno ponieważ byłam w Poznaniu u Skupinia i facet ten nie dość że był nastawony wyłącznie na zrobienie interesu to jeszcze nie rzetelnie odpowiadał na moje pytania. Tylko i wyłącznie KUBASIK

Tylko i wyłącznie KUBASIK