lekarz Mira Ołdakowska

Neurolog

To lekarz który ma czas; nie czuje się pośpiechu, widać że lekarz cały czas myśli jestem bardzo zadowolony; poświecą czas,

Staram się być obiektywna w swojej ocenie. Mogę ocenić tylko jedną wizytę u Pani doktor.Dlatego, że do kolejnych nie doszło. W kwietniu miałam ustaloną wizytę z ojcem leczącym się po udarze. Niestety musiałam z niej zrezygnować z powodu pilnego w sprawach urzędowych, rodzinnych wyjazdu. Zadzwoniłam do przychodni prosząc o przełożenie wizyty. Miała się ona odbyć 10.05.2010 o godz.18,30. Niestety na kilka dni przed nią dostałam telefon, że wizyta nie odbędzie się bo Pani doktor Ołdakowska ma urlop. Kolejna wizyta ustalona na 28.05.2010, dzisiaj dostałam informację telefoniczną z rejestracji, że wizyta ...

Zadzwoniłam do przychodni prosząc o przełożenie wizyty. Miała się ona odbyć 10.05.2010 o godz.18,30. Niestety na kilka dni przed nią dostałam telefon, że wizyta nie odbędzie się bo Pani doktor Ołdakowska ma urlop. Kolejna wizyta ustalona na 28.05.2010, dzisiaj dostałam informację telefoniczną z rejestracji, że wizyta znowu nie odbędzie się ponieważ Pani doktor ma szkolenie. Wynika z tego, że panuje tu bałagan organizacyjny, a pacjentów traktuje się nieodpowiedzialnie.Mamy za sobą zaledwie jedną
wizytę, dlatego tym bardziej przykro mi jest, że już w tak znikomej ilości wizyt pacjenci muszą odczuć panujący rozgardiasz.

Bardzo miła pani, poświęca dużo czasu pacjentowi i jak najbardziej polecam panią doktor wszystkim znajomym.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Łomża"?

Łomża

Polna 23
18-402 Łomża
Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy "Polskiej Grupie Farmaceutycznej" sp. z o.o.
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82
Piwna 10
18-402 Łomża

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOMAS Sp. z o.o.
ulica Wyszyńskiego 8
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82