lekarz Mira Ołdakowska

Neurolog

Lekarz z serca naprawdę. Ułan u wielu lekarzy i nikt się nie interesował. pani mira zrobiła wiele badań i postawiła słuszna diagnozę . Każda wizyta bardzo konkretna polecam serdecznie

Bardzo kontaktowa, sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Dokładny wywiad i długie, szczegółowe badania. Prawdziwy ,,lekarz z duszą". Bardzo polecam

Bardzo miła pani, poświęca dużo czasu pacjentowi i jak najbardziej polecam panią doktor wszystkim znajomym.

Staram się być obiektywna w swojej ocenie. Mogę ocenić tylko jedną wizytę u Pani doktor.Dlatego, że do kolejnych nie doszło. W kwietniu miałam ustaloną wizytę z ojcem leczącym się po udarze. Niestety musiałam z niej zrezygnować z powodu pilnego w sprawach urzędowych, rodzinnych wyjazdu. Zadzwoniłam do przychodni prosząc o przełożenie wizyty. Miała się ona odbyć 10.05.2010 o godz.18,30. Niestety na kilka dni przed nią dostałam telefon, że wizyta nie odbędzie się bo Pani doktor Ołdakowska ma urlop. Kolejna wizyta ustalona na 28.05.2010, dzisiaj dostałam informację telefoniczną z rejestracji, że wizyta ...

Zadzwoniłam do przychodni prosząc o przełożenie wizyty. Miała się ona odbyć 10.05.2010 o godz.18,30. Niestety na kilka dni przed nią dostałam telefon, że wizyta nie odbędzie się bo Pani doktor Ołdakowska ma urlop. Kolejna wizyta ustalona na 28.05.2010, dzisiaj dostałam informację telefoniczną z rejestracji, że wizyta znowu nie odbędzie się ponieważ Pani doktor ma szkolenie. Wynika z tego, że panuje tu bałagan organizacyjny, a pacjentów traktuje się nieodpowiedzialnie.Mamy za sobą zaledwie jedną
wizytę, dlatego tym bardziej przykro mi jest, że już w tak znikomej ilości wizyt pacjenci muszą odczuć panujący rozgardiasz.