lekarz Mirosława Klukowska-Misztal

Dermatolog

Tragedia z masakrą. Zgłosiliśmy się z mężem (dodam że prywatnie 100 zl za wizytę, pacjenci przyjmowani są wszyscy razem, i ci prywatni i ci na nfz) mieliśmy czerwone swedzace chrostki. Pani doktor nawet nie spojrzała tylko od razu zawyrokowala, że to świerzb. Dała masc na recepte, skasowala 100 zl i po nie całych 3 minutach wyszlismy z gabinetu. W aptece okazało się, że ta maść to jedna z najdroższych i kosztuje 80 zl za jedno opakowanie (my mielismy kupic dwa)- infectoscab. Od razu dodam, że nic nie dała, nawet było jeszcze gorzej, bo owa wysypka rozlala sie na calym ciele. Ogólnie wycieczka do Pani doktor, 3 minutowa wizyta i nietrafione leki kosztowały nas jakieś 400 zł. Nie polecam!!!!

Lekarka niekompetentna zapisuje leki bez konkretnego badania. Nie potrafi ocenić nawet czy pacjentka ma cerę suchą czy tłustą. Lekami potrafi wyrządzić więcej szkody niż pomóc, po czym ucieka od odpowiedzialności.