dr n. med. Mirosława Otulakowska

Dermatolog

30 lat leczyłem bardzo nieprzyjemne zmiany na nosie u różnych dermatologów w Polsce i w Italii. Dr Otulakowska popatrzyła dosłownie kilka sekund. Usiadła pewna siebie, wypisała receptę. Po ok. 6 miesiącach leczenia zmiany zapalne ustąpiły. Niemożliwe stało się możliwe!!! Przygotowała nos do zabiegu na Onkologii w Poznaniu. Już jestem 2,5 miesięca po zabiegu z normalnym nosem. POLECEM, POLECAM, POLECAM

Bylam z 8 letnim synem,bardzo mila Pani doktor,wesola,Z super podejsciem do dzieci.Diagnoza i zabieg wykonany na miejscu.Polecam

Kilka wizyt u tego lekarza i bez sukcesów w leczeniu. U innego lekarza problem rozwiazany po jednej wizycie.

takich lekarzy brakuje (to nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek)

takich lekarzy brakuje (to nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek)