dr Mirosława Rządzka

Neurologopeda

Zajmuję się wczesną interwencją neurologopedyczną
(noworodki, niemowlęta), zaburzeniami o typie dysfagii, afazji, z, zaburzeniami komunikacji (ASD, zespoły wad wrodzonych).

Zajmuję się wczesną interwencją neurologopedyczną

Polecam!!! Dlugi czeka sie na wizty ale po kazdej jednej wizycie widac efekty. Udzielane rady jak pracowac z dzieckiem poprostu bezcenne...inni odwala swoja godzine I zapraszam ba kolejna a tutaj jest inaczej.

Długo się czeka, ale polecam, wymagajaca wspólpracy od rodziców, konsekwentna do bólu.Dobre metody i kontakt świetny.

Mam dziecko z autyzmem,niekt nie potrafił rozpocząc terapii, byłam odsyłana od Stowarzyszenia "Dalej Razem" do innych poradni i z powrotem. U p.Rządzkiej pierwsze zajecia to było wyjaśnianie,diagnozowanie i planowanie terapii, uczyłam się, jak pracować z moim trudnym synkiem.Do tej pory był uważany za niegrzecznego, a ja za matkę, która sobie nie umie poradzić z dzieciakiem. Jesteśmy w terapii już 5 miesiąc, ruszyło i rozumienie i wysypały się słowa-tego chciałam najbardziej!Do końca mamy daleko, ale warto przyjeżdżać.

Wciąż poszukujesz "Neurologopeda Zielona Góra"?

Iwona Hołub

Neurologopeda